2733
2739
يعني من و كسايي كه اعتقاد جدي داريم به اين موضوع ظاهري هستيم؟ اينه قضاوت شما؟ و اينكه منم بعنوان ...

عزیزم یه مصرعی هست که میگه هرچه هست از مسلمانی ماست.. 

دین ما مشکلی نداره... عمل کننده ها کمن. 

من منظورم تو نیستی... سردسته های فمینیستاست

مطمئن باش.  اگر هم مرد ها اینو رعایت نمیکنن مشکل خودشونه نه اسلام...  مگرنه اسلام ما همو ...

دقيقااا افرين گرفتي دارم ميگم اسلام اون چيزي ك گفتن و چيزي كه الان داريم ميبينيم نيستتت

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ميدونم الان جوري شده كه هرچي زنا بيشتر به تنفر از مردا برسن يعني فمنيست هستن يا كسايي كه برهنه بو ...

خب گلم هرچی بری تو عمقش؛ یه چیزایی دستگیرت میشه که میفهمی ؛ یه جاهاییش بدجوری میلنگه...

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
يعني من و كسايي كه اعتقاد جدي داريم به اين موضوع ظاهري هستيم؟ اينه قضاوت شما؟ و اينكه منم بعنوان ...

‌ببین گلم این که یه مسلمونی بد باشه، تقصیر اسلام نیست و تقصیر خود اون فرده.... اسلام حرف هاش رو گفته، حالا یکی میاد ظاهرش رو خراب میکنه، این رو هم اسلام باید گردم بگیره؟ 

بعدم مسئله برابری توی غرب مطرح شد، اسلام به عدالت تاکید داره نه برابری،،،، برابری یعنی چی؟ یعنی هر کاری مرد کرد، زن هم انجام بده😐

سرکار رفت، زن هم بره، لباس مردونه پوشید، زنم بپوشه، با جنس زن رابطه برقرار کرد، زنم با همجنسش رابطه داشته باشه، دوتا زن گرفت، زنم دوتا شوهر بگیره😂🤦🏻‍♀️

در صورتی که اسلام میگه عدالت، یعنی در برابر هر حقوق مرد، زنم همون حقوق رو داشته باشه 

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
2731
اون فمنیست توسط مردایی غربی نوشته شده و فقط منافع خودشونو درنظر گرفتن، فمنیست واقعی خدا هست که ا ...

معني واقعي فمنيست يه صحبت كاملا منطقي هستش ك اونجام راجب برابريه مرد و زن ميگه از هر لحاظ

فقط الان كثيفش كردن يكي مثل من كه بهش اعتقاد داره فقط و فقط به معني اصليش اعتقاد داره نه حواشي اطرافش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
خب جاش هست بگم اسلام هم خيلي جاها به چالش كشيده شده؟ و اگه تا الان هنوز پابرجاس براي اينه كه امثال ...

تاپیک من برای به چالش کشیدن اسلام نبود

چرا اینقدر حاشیه میری 

من فقط یه سوال پرسیدم عزیزم 

دقيقااا افرين گرفتي دارم ميگم اسلام اون چيزي ك گفتن و چيزي كه الان داريم ميبينيم نيستتت

اسلام ناب رو میشه فقط از قرآن و عترت برداشت کرد 

وگرنه  مسلمان های ظاهری که به اسلام ضربه میزنند رو هیچ کسی نمیتونه به پیکره اسلام وارد کنه.

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
پس چرا ارث و دیه و همه چی زن نصفه؟! حتما یه تفسیرم برای این پیدا میکنید ولی تو اون آیه قرآن در مورد ...

شهید مطهری میگه خدا دیه مرد رو دوبرابر زن قرار داد تا بعد فوت اون زن و بچه ش پول بیشتری داشته باشن... 

تمام این ها تفسیر شده.. 

سخنرانی اقای ازغدی رو پیشنهاد میکنم ببینی 

2740
‌ببین گلم این که یه مسلمونی بد باشه، تقصیر اسلام نیست و تقصیر خود اون فرده.... اسلام حرف هاش رو گفته ...

عدالت و برابری واقعی یعنی اینکه از هرکسی به اندازه ی توانش انتظار داشته باشیم 

خدایی یه نگاه به هیکل مردا کنن خودشون میفهمن اینو 

زن بیشتر میتونه کار کنه یا مرد؟

بله میدونی کی هارو میگی.. 

متاسفانه این آدم ها دید مردم به اسلام رو خراب میکنن. 

ولی اسلام اینی ک اینا رعایت میکنن نیست.. 

اسلام اونیه ک امام علی رعایت می‌کرد. و عدالت رو برقرار می‌کرد و خودش تو خونه فقیرانه بود

جالبه. قران میاید که وحی از خداوند به پیامبر هست. بعد اونقدر توش مشکل داره که باید اینهمه بعدش ادم ه ...

اگه واقعا به قرآن اعتقاد داری باید به پیامبر هم معتقد باشی

و اگه به پیامبر معتقدی باید به غدیرخم و وصی پیامبر هم معتقد باشی

اگه به امام علی اعتقاد داری باید به ائمه هم اعتقاد داشته باشی

و اگه به ائمه اعتقاد داری این حرفهای ما احادیث اونهاست

نمیشه نصفه نیمه اعتقاد داشته باشی و بخوای به تمام دین برسی

پس چرا ارث و دیه و همه چی زن نصفه؟! حتما یه تفسیرم برای این پیدا میکنید ولی تو اون آیه قرآن در مورد ...

سخنرانی استاد رائفی پورو توی نت سرچ کن 

درمورد عاقید فمنیستی و غرب گرایی کاملا تحقیقاتشو توضیح داده 

شما همیشه قبل ازقضاوت باید مطالعه کنی 

عزیزم مطمئن باش حامی اصلی حقوق زن خدا ونده 

نه کس دیگه 

میدونی چرا ؟

چون اون نفعی براش نداشته که این قوانینو بزاره 

ولی غربی ها براشون نفع زیادی داشته

2706