2733
2734
بله فمینیست ها به ظاهر طرفدار حقوق زن هستن..  دوست گلم اسلام مرد و زن رو برابر دونسته و این بر ...

يعني من و كسايي كه اعتقاد جدي داريم به اين موضوع ظاهري هستيم؟ اينه قضاوت شما؟

و اينكه منم بعنوان زن تو همين كشور اسلامي تربيت شدم و بزرگ شدم و فهميدم اسلام به زبون يچيزه ولي به عمل يچيز ديگس 

تناقض وجود داره خيليا اون چيزي ك بهش اعتقاد دارن رو انجام نميدن(خيليا رو هم ميدونين كيا)

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب نظر منه عزیزم  اگه ناراحتی میتونی نیای  من نوشتم مذهبیا فقط

اين جواب يه ادم عاقل نيست 

اگه يه حرفي زدي و اعتقاد كسيو به چالش كشيدي مثل يه ادم فهميده وايسا و جواب بده ن اينكه هركي ناراحته بره اينجا ك هيچي اين روش زندگي توو زندگيتم به مشكل ميرسونتت

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
فمینیست‌ها به ظاهر مدافع حقوق زن هان..  تو اسلام برابری زن و مرد وجود داره فقط

تو اسلام ارزش به حقوق زنان بیشتر اهمیت داده شده.

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
فمنيست چرت و پرت است عايا؟😅🤦🏼‍♀️ من هروقت ميرم توو تاپيكاي مذهبي يجاي كار ميلنگه و يچيزي باعث مي ...

اون فمنیست توسط مردایی غربی نوشته شده و فقط منافع خودشونو درنظر گرفتن،

فمنیست واقعی خدا هست که از حقوق زن حمایت کرده عزیزم 

اين جواب يه ادم عاقل نيست  اگه يه حرفي زدي و اعتقاد كسيو به چالش كشيدي مثل يه ادم فهميده وايسا ...

اصلا چالشی در کار نبود 

صرفا سوال بود .

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
فمینیست‌ها به ظاهر مدافع حقوق زن هان..  تو اسلام برابری زن و مرد وجود داره فقط

پس چرا ارث و دیه و همه چی زن نصفه؟! حتما یه تفسیرم برای این پیدا میکنید ولی تو اون آیه قرآن در مورد زدن ،اون پرانتز ها معتبر نیست یعنی اینجوریه از خوابگاه ها دوری کنید و آن هارا بزنید☹️‌ من قصد توهین ندارم هر کی عقاید خودش رو داره ولی من خیلی دلسرد شدم

که رمز ماست ایستاده مردن.....
اولا زدن رو که گفتن در حدی که قرمزی و جاش نمونه دوما کلا سیستم حقوق زن و مرد تو غرب با ایران و اسلا ...

خوب به نظر من اینکه زن از صبح تا شب فقط تو خونه باشه اشتباهه

زن هم باید فعالیت اقتصادی داشته باشه و هر دو نفر کار کنن

توی غرب زنا تا سالها حق رای نداشتن؛ ولی توی اسلام وقتی بیعت گرفته میشده زنا هم شرکت میدادن...ماهیتش ...

من ميدونم الان جوري شده كه هرچي زنا بيشتر به تنفر از مردا برسن يعني فمنيست هستن يا كسايي كه برهنه بودن رو انتخاب كنن فمنيسته براي همين نوشتممم كاري به غرب ندارم چرا مدام مقايسه غرب و اسلام رو ميكنين؟

دارم ميگم اين قضيه چرت پرت نيست ب گفته استارتر و كسي نميتونه بگه مبحث فمنيست چرت پرته

عزیزم فمنیست چرت و پرت نیست خواهان برابری حقوق زن و مرد هستن چه مشکلی داره؟! تو اسلام همه چه واسه خا ...

نه دیگه نشد 

تو اسلام همین نصف هم به خیر و منفعت خانوم محاسبه شده 

مثلا دیه مرد دوبرابر زنه چرا؟

چون زنی که همسرش رو از دست داده

پشتوانه مالیش  رو از دست داده و 

به پول بیشتری برای اداره زندگی نیاز داره

پس اسلام دیه مرد رو دوبرابر کرده .

گلم بحثی که به چالش کشیده بشه دیگه معتبر و درست نیست

خب جاش هست بگم اسلام هم خيلي جاها به چالش كشيده شده؟

و اگه تا الان هنوز پابرجاس براي اينه كه امثال ماها دست نكشيديم ازش

مني كه مذهبي نيستم بازم پاش بيفته برميگردم به اسلام و ميگم نه قبولش دارم

چالش دليل بر اعتبار داشتن يا نداشتن نيست

زنی که تمکین نمیکنه یعنی نمیخواد همخوابه بشه. خوب در نظر بگیر اون دختر بچه ای رو که در سن پایین به ی ...

دختر اگه راضی نباشه اصلا ازدواج باطله

و البته همیشه هستن آدم هایی که ظلم میکنن

اون مرد مسن اگه دین مداره به زور با کسی ازدواج نکنه لازم نیست این آیه قرآن رو، اون هم به ظن خودش نه تفسیر واقعیش، بخواد اجرا کنه

یا غرضی با دین داری یا درک کافی از دین نداری

از این دو حالت خارج نیست

2706