2737
2739
عنوان

وقتی خاله و زن داداشم لو میرن🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 58 پست
بخدااا بااین قیفه عنش مارفتیم گرفتیمش..خام شدیم وقتی میگن قسمت بشه چشمت عیبو نمیبینه.چون بعد عروسی گ ...

شاید باورت نشه که بعد ازدواجشون نصف فامیل با ما قهررن که چرا دختر مارو نگرفتین😓

...و اینکه این کاربری برای دو نفرهست....سوم اینکه برام دعا کنید به ارزوم برسم...کلی دوستتون دارم رفیقای من🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا مال ما برعکسه  خواهرشوهرم یریز از بچم حرف میکشه بیرون  چندروزپیش درموردخانوادم که خ ...

من ازش حرف نمیکشم واقعا...اون خودش میاد میگه...خواهرشوهرتونم کاری بهش نداشته باشین بچه رو هم باهاش تنها نزارین خودش خسته میشه

...و اینکه این کاربری برای دو نفرهست....سوم اینکه برام دعا کنید به ارزوم برسم...کلی دوستتون دارم رفیقای من🧡
شاید باورت نشه که بعد ازدواجشون نصف فامیل با ما قهررن که چرا دختر مارو نگرفتین😓

والااا ماهم سراغ فامیل نرفتیم اصلااا.

شانسمون اینا قسمت شدن.اخه ماچندعروس دارم.ازبقیه هم شانس داریم..اینو واخری ازهمه بدترن.باز اونا یکم بهترن.یکم فقط

خدایااااا شکرت...
2731

من انقد خجالتیم خاک برسرم.که زبونم قفل میشه

چندسال پیش دیدم پسرخالم پشت سرمن داره حرف میزنه اتفاقی متوجه شدم اونم فهمید فهمیدم.نگاه هم کردیم هیچی نگفتیم...متاسفم برای خودم

خدایااااا شکرت...
   والااا ماهم سراغ فامیل نرفتیم اصلااا. شانسمون اینا قسمت شدن.اخه ماچندعروس دارم.ازبقی ...

چی بگم واقعا..اکثرا همینن...به خاطر تربیت نادرستشون هست..مامان منم خواهر مامان اونه نمیدونم چرا اخلاقش مثل اونا نیست..همیشه هم بمن میگه وقتی ازدواج کردی خوب رفتار کن دل کسی رو نشکن😁

یامثلایکی ازفامیل بهم گفت چشمات درشت نیس..حالاچشمای من درشته هاولی خب الان سنمون میره بالاترانگارریزترمیشه ولی بازم ریزنیس.ولی خو ازایناکه گاوین هم نیس.معذرت میخوام

مژه هام نازک شدن مثلا.بعدچشما خودش ریزترمن.داشتم بایکی دیگه حرف میزدم خیلی راحت جلوهمه برگشت گفت چشمات درشت نیستن.کلا حس میکنم کسی ازم خوشش نمیاد.نمیدونم چرا.بااینکه روزی به کسی بی احترامی نکردم.جوابشونو حتی اگه چیزی بهم گفتن ندادم.نمیدونم چراحسودی.تنفره نمیدونم

خدایااااا شکرت...
چی بگم واقعا..اکثرا همینن...به خاطر تربیت نادرستشون هست..مامان منم خواهر مامان اونه نمیدونم چرا اخلا ...

سنمم نزدیک 30هست دیگه.بایدم بگن سنت زیاد شده.درصورتی که من ازدواجنی نبودم...حتی تا25میگفتم زوده

خدایااااا شکرت...
2738
من ازش حرف نمیکشم واقعا...اون خودش میاد میگه...خواهرشوهرتونم کاری بهش نداشته باشین بچه رو هم باهاش ت ...

من اصلا کاری باهاش ندارم ایقدر خودم گرفتاری دارم 

ولی شوهرم دعواش کردتابفهمه باراولش نیست

دیگه اجازه نمیدم تنهابره

طرزرفتارشماویترینی ازشخصیت شماست 💯
من اصلا کاری باهاش ندارم ایقدر خودم گرفتاری دارم  ولی شوهرم دعواش کردتابفهمه باراولش نیست دیگ ...

کلا به نظرم بچه نباید تنها جایی بره...نمیدونه چیو بگه چیو نگه...کلا چیزای خاصو نباید جلو بچه گفت🤕

کلا به نظرم بچه نباید تنها جایی بره...نمیدونه چیو بگه چیو نگه...کلا چیزای خاصو نباید جلو بچه گفت🤕

اره دقیقا

هی زنگ میزنن دخترمو دعوت میکنن هی اصرار میکنن باخودشون ببرنش جایی ... نگو چخبربوده

طرزرفتارشماویترینی ازشخصیت شماست 💯
سنمم نزدیک 30هست دیگه.بایدم بگن سنت زیاد شده.درصورتی که من ازدواجنی نبودم...حتی تا25میگفتم زوده

خود منم نیسم واقعا..درگیر درس و کنکورمم ..بیشتر به خاطر حسادتش هست که اینجوری میکنه که منو از درس بندازه ....

اره دقیقا هی زنگ میزنن دخترمو دعوت میکنن هی اصرار میکنن باخودشون ببرنش جایی ... نگو چخبربوده

خداروشکر که لو رفتن..😂