2726
عنوان

وقتی خاله و زن داداشم لو میرن🙂

563 بازدید | 58 پست

سلام

من زن داداشم دختر خاله ام هست...متاسفانه زیاد از من خوشش نمیاد منم سعی میکنم زیاد دور و برش نباشم..خداییش تاحالا حرفی بهش نزدم فقط یک بار که اونم از عمد نبود فکر نمیکردم ناراحت بشه😓

اقا این زن داداش من با یکی از خاله هام خیلی جور هستن ..متاسفانه متوجه شدم که خیلی درمورد من حرف میزنن..زیاد عیب هام رو میگن حتی جلوی بچه ...ینی بچه اش اومده بمن گفته چند بار..واضح نگفته ولی از حرفاش متوجه شدم ..‌.مثلا میگه تو چرا ازدواج نکردی تو موندی رو دست مامانت کسی تو رو نمیگیره آجی ....رو زود گرفتن اونوقت تو موندی😐

یا مثلا یبار گفت مامانم گفت تو بلد نیستی جارو بزنی چرا یاد نمیگیری جارو زدن رو....خلاصه خیلی چیزا گفت من الان حضور ذهن ندارم😂بگین چیکار کنم‌‌یبار به روشون اوردم رنگشون پرید همش همو نگاه میکردن.‌‌‌واقعا نمیدونم چیکار کنم دوست ندارم کدورتی پیش بیاد واقعا اذیت میشم...چون خاله زنک نیستم....از طرفی هم دوست ندارم انقدر دخالت کنن تو کارم و ۲۴ ساعت ورد زبونشون بشم...راهنمایی لطفا😓خواهشا هی نیاین بگین خواهرشوهر بدی هستی و فلان..من اصلا اهل دخالت نیستم کاری ام به کسی ندارم 

...و اینکه این کاربری برای دو نفرهست....سوم اینکه برام دعا کنید به ارزوم برسم...کلی دوستتون دارم رفیقای من🧡

یبار جلوشون بگو وااای فلانی جون(اسم همون بچه هه) قربونت برم. مثل ضبط صوت میمونی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گناه هاتومیشورن

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
2728
ب یورت بگیرشون 

😂😂😂

میدونی یه چیزایی شنیدم..هر چی میشه میندازن گردن من

یه موردی بود مامان زن داداشم گفته بودش انداختن گردن من😓داداشمم باور کرد...وقتی خودم باهاش صخبت کردم باور کرد که من نگفتم ولی اخرش تو فامیل همه فکر مسکنن من گفتم منم که نمیتونم بندازم گردن یه زن بزرگ

...و اینکه این کاربری برای دو نفرهست....سوم اینکه برام دعا کنید به ارزوم برسم...کلی دوستتون دارم رفیقای من🧡
یبار جلوشون بگو وااای فلانی جون(اسم همون بچه هه) قربونت برم. مثل ضبط صوت میمونی

یبار گفتم همچین چیزی رنگشون پرید خیلی سعی کردن جمعش کنن ولی نتونستن😁

متاسفانه منم خجالت میکشم جواب بدم

منم ازیکی شنیدم که زن داداشم که باهاش مشکل دارم گفته کدوم خری میاد اینو بگیره.خیلی ناراحت شدم.امیدوارم خدا جواب این حرفشو اگه واقعا گفته بده..

خدایااااا شکرت...
ساده ای ها هز خودت دفاع کن وقتی تو اون کار نکردی بگو من نکردم حاضرم دستم رو قران بزارم بزار اونا هم ...

مامانم نزاشت.....گفت دعوامیگیرن بزرگش میکنن اسم تو بد در میره..هرچند که بد در رفته ..انقدر که راجب من حرف میزنن ابروم بردن همه جا...

2706