2733
2739
عنوان

وقتی خاله و زن داداشم لو میرن🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 58 پست
یبار گفتم همچین چیزی رنگشون پرید خیلی سعی کردن جمعش کنن ولی نتونستن😁

یا یکار دیگ هم میتونی بکنی😉 صدا بچه هه رو ضبط کن

اونموقع ک میگه  مامانم گفته تو بلد نیستی جارو بزنی صداشو ضبط کن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم اهل خاله زنک بازی نیستم

از خیلیا خیلی چیزا شنیدم واقعنم ناراحت شدم ولی تاحالا حتی ب مامانمم نگفتم درواقع ب کتفم گرفتم

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
۲۰ سالته موندی ها😐چرت و پرت میگن باو  منم ۲۱سالمه ینی من مونده ترم مثلا😂

چی بگم اخه ..واقعا 😓

...و اینکه این کاربری برای دو نفرهست....سوم اینکه برام دعا کنید به ارزوم برسم...کلی دوستتون دارم رفیقای من🧡
2731
مامانم نزاشت.....گفت دعوامیگیرن بزرگش میکنن اسم تو بد در میره..هرچند که بد در رفته ..انقدر که راجب م ...

به مادرت بگو مامان جان خب تاکی من بزارم اینا با ابروی من بازی کنن  

البته عزیزم خدا جای حق نشسته تو که پیش خدا رو سفیدی پس مطمن باش خودش قشنگ رقم میزنه 

💫دل مرنجان ک از هر دل ب خدا راهی است💫
2740
متاسفانه منم خجالت میکشم جواب بدم منم ازیکی شنیدم که زن داداشم که باهاش مشکل دارم گفته کدوم خری میا ...

من دلم نمیاد به خدا واگذار کنم...گاهی وقتا یه حرکتایی کرده انقدر دلم شکسته که ...بیخیال

...و اینکه این کاربری برای دو نفرهست....سوم اینکه برام دعا کنید به ارزوم برسم...کلی دوستتون دارم رفیقای من🧡

حالا مال ما برعکسه 

خواهرشوهرم یریز از بچم حرف میکشه بیرون 

چندروزپیش درموردخانوادم که خیلی خصوصی بود ازبچم سوال کرد بچمم گزاشت کف دست باباش 

شوهرم رفت پیشش ترسیدگفت من نبودم 

توبگو ماچکارکنیم😂😂😂😂😂

طرزرفتارشماویترینی ازشخصیت شماست 💯

اصلا باهاش هم صحبت نشو خونشون کم برو میاد خونتون به یه بهانه ای برو تو اتاقت من خودم عروسم هنوز خواهر شوهر نشدم خیلی هم رفتارای حسودانه ای از خواهرشوهر دیدم ولی رفتار زن داداش شمام زشته

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
آدمای مهربون نمیتونن انتقام بگیرن ن دلشون میاد ن راهشو بلدن اینجاست ک خدا دست ب کار میشه...:)

دقیقا همینه...دوست ندارم برادرم بینمون قرار بگیره..دوست ندارم ارامشش رو بهم بریزم

امان از دست جاهلیییییییتتتتتت

امیدوارم هیچوقت توزندگیش خیرنبینه.چون کاری کردکه داداشی که باهاش یه روزم تاحالا قهرنکرده بودم.3سال توروم نگاهم نمیکنه.انشاءالله هررروز زندگیش تلخ بشه تودهنش

خدایااااا شکرت...
اصلا باهاش هم صحبت نشو خونشون کم برو میاد خونتون به یه بهانه ای برو تو اتاقت من خودم عروسم هنوز خواه ...

من تاحالا فقط یبار خونه اش رفتم سه ساله ازدواج کرده...نزدیک ده روز موندم که خواهرشم بود...انقدر معذب بودم که نگو خیلی اذیتم کردن..حتی پیاماشون که پشت سرم حرف زده بودن هم دیدم تو گوشی خواهرش ولی به روشون نیوردم...