2733
2739
عنوان

سردمزاجی

| مشاهده متن کامل بحث + 2424 بازدید | 170 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر بخدا همین سه چهار روز پیش رفتم باز یه ژل داده اصلا تاثیر نداره 

بازبروپیش یه دکتره دیگه حتماچاره داره.چندسالته مگه؟من 34هستم صدبرابردخترای 15ساله انرژی دارم😅😅

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
بچه ها اینم بگم ک من خودم میتونم خودارضایی کنم ولی تا به یه مرد فک کنم حسم میره 

اتفاقامن باشوهرم خیلی راحتم

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
فرقی نداره اونم گناهه

هرچی باشه اززناکردن بهتره به عمرکه نمیشه که سرکوبش کرد😎

2738
اتفاقامن باشوهرم خیلی راحتم

خوش ب حالت بخدا دیگ افسرده شدم ،منم خیلی راحتم ولی نمیشه دیگه ،از یه طرفم احساس گناه میکنم شنیدم میگن خودارضایی گناهه ولی منم میگم خدایا گناه من چیه 

خب پس چطور نیازشو بر طرف کنه شاید این شوهر تا آخر عمرش پیدا نشد این نیازیی ک تو وجود انسانه و باید ب ...

👏👏👏

خب پس چطور نیازشو بر طرف کنه شاید این شوهر تا آخر عمرش پیدا نشد این نیازیی ک تو وجود انسانه و باید ب ...

من نمیگم چیکار کنه منظورم این بود اگه گناه بودنش مهمه دوتاشم گناهه.بعدشم اگه اینکارو نکنی ببخشیدا تو خواب🙈

خوش ب حالت بخدا دیگ افسرده شدم ،منم خیلی راحتم ولی نمیشه دیگه ،از یه طرفم احساس گناه میکنم شنیدم میگ ...

وقتی شوهرداری خیلی زشته که خودارضایی کنی ناامیدنشوگلم اگه ادم عصبی هستی روحیتوخوب کن جلوی شوهرت باانرژی دربیابهش روحیه بده 

2706