2733
2734
عنوان

کرم دست ساز برای کک و مک

2838 بازدید | 23 پست

بچها سلام

من چن ماه پیش تقریبا مهر بود

به پیشنهاد دختر عموی مامانم ی کرم دستساز سفارش دادم از کرمان

تاثیر داشت واقعا کک و مک صورتم از بین رفت

تو همین سایت راجبش سرچ کردم و خیلیا گفته بودن ضرر داره واسه پوست

یه خانومیم که تو داروخونه کار میکرد بهم گفت قطعش کن چون مضره و ممکنه صورتت دچار قارچ بشه

چکار کنم؟بازم استفاده کنم یا خیر؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب نه دیگه بعضی چیزا رو نباید طولانی استفاده کنی

میدونم عزیز ولی من هنوز کک ومکام کامل از بین نرفته

و اینکه میگن نمیدونم چی چیه پوستو از بین میبره این کرمای دستساز😑

منم دارم استفاده میکنم همچین صورتم سفیدو خوب شده یع ماه هرشب میزدم الان کردمش شب درمیون من باصابون تریاکه اول صابون ومیزنم بعد کرم وصبح دوباره صابون و 

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤
میدونم عزیز ولی من هنوز کک ومکام کامل از بین نرفته و اینکه میگن نمیدونم چی چیه پوستو از بین میبره ا ...

یه دوره قطع کن بعد دوباره استفاده کن، چون ph رو تغییر میدم مستعد به قارچ میشی حتما ، قارچم که بزنی پدرت در میاد آخرشم ممکنه باز لک بشه 

2738
میدونم عزیز ولی من هنوز کک ومکام کامل از بین نرفته و اینکه میگن نمیدونم چی چیه پوستو از بین میبره ا ...

جدا منکه گفتم قطعش نکنم استفادش کنم کمترش کنم ولی باشه 

سطح شاخی پوست رو از بین میبره 

بدتر پوستتون لک میاره 

برای درمانش هم خیلی باید هزینه کنید 

حتما قطع کنید مصرفتون رو

منم دارم استفاده میکنم همچین صورتم سفیدو خوب شده یع ماه هرشب میزدم الان کردمش شب درمیون من باصابون ت ...

از کجا سفارش دادی شما؟

اسمش چیه و قیمتش چنده

و اینکه اصلااا از صابون استفاده نکن پوست رو به شدت خشک میکنه

من خودم از صابون سفیدآب و زردچوبه استفاده میکردم ولی پوستم خشک میشد

الان از فوم شست و شو استفاده میکنم که خیلی خوبه و صورتم نرم و لطیف شده

یه دوره قطع کن بعد دوباره استفاده کن، چون ph رو تغییر میدم مستعد به قارچ میشی حتما ، قارچم که بزنی پ ...

جدا دختر داییم یع ماهه نزده صورتش هیچ تغییری نکرده همچنان پوستش شفافه ولی من میگم ادامه اش بدم ولی کمش کنم مثلا هفته ای یکی دوبار

از کجا سفارش دادی شما؟ اسمش چیه و قیمتش چنده و اینکه اصلااا از صابون استفاده نکن پوست رو به شدت خش ...

من از مشهد سفارش گرفتم کرمش دست ساز صابونش صابون تریاک اصله من صورتم خیلی خشک بود ولی ازوقتی صابون ومیزنم همچین نرم وخوب شده 

جدا دختر داییم یع ماهه نزده صورتش هیچ تغییری نکرده همچنان پوستش شفافه ولی من میگم ادامه اش بدم ولی ک ...

والا من در زمینه کرم نمیدونم ولی تو زمینه کاری خودم می‌دونم که به سری چیزا طولانی مدت نتیجه عکس میدن و ضرر داره، حالا شما هم اگه با متخصص پوست صحبت کنی بهتر می‌تونه راهنمایی کنه، ولی خب وقتی دکتر میگه ضرر داره نباید استفاده بشه

2706