2733
2739
عنوان

کرم دست ساز برای کک و مک

| مشاهده متن کامل بحث + 2849 بازدید | 23 پست
جدا دختر داییم یع ماهه نزده صورتش هیچ تغییری نکرده همچنان پوستش شفافه ولی من میگم ادامه اش بدم ولی ک ...

واسه من برگشته کک و مکام

اون موقع که استفاده میکردم پوستم سفیدددد و روشن شده بود طوری ک بدون کرم میرفتم اینور اونور

ولی الان یک ماهه قطعش کردم و متاسفانه داره برمیگرده😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه من برگشته کک و مکام اون موقع که استفاده میکردم پوستم سفیدددد و روشن شده بود طوری ک بدون کرم می ...

من صورتم از اول کک ومک نداشت فقط کدر شده بود نمیدونم والا یکی میگع قطعش نکن کمش کن ولی ادامه بده یکی هم میگه قطعش کن منم دیگع کرم نمیزنم قبلنا میخواستم برم بیرون یاتوخونه باید حتما آرایش میکردم ولی الان همچین صورتم خوب شده که حیفم میاد آرایشش کنم 

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤
از کجا سفارش دادی شما؟ اسمش چیه و قیمتش چنده و اینکه اصلااا از صابون استفاده نکن پوست رو به شدت خش ...

راستی صابون زردچوبه پوست وبع شدت خشک میکنه 

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤
2740

کک و مک   بخاطر غلبه سودا در بدن هست
بهترین راه درمان اینه >   1- روزی یک لیوان شربت سرکه انگبین (نعنایی) صبح ناشتا یا شب قبل خواب {شرط : حداقل یک ساعت و نیم قبلش چیزی نخورده باشید و یک ساعت بعدش چیزی نخورید}  2- هفته ای سه وعده بادمجان سرخ شده با روغن زیتون  3- پیاده روی روزانه  4-پرهیز از هرگونه ماده غذایی سودازا {بوجود آورنده سودا > مثل عدس یا غذاهای فست فود > در اینترنت سرچ کنید}   5-اگر هر روز صبح ناشتا ، یک قاشق عسل بخورید {عسل اعلا} به روند بهبودی شما کمک می کند

نکته : در اینترنت نوشته شده  بادمجان سودازا (یعنی سودای خون رو زیاد می کنه) که اشتباه است .

از دیگر نشانه های غلبه سودا می تواند هاله سیاه زیر یا دور چشم باشه   و  همچنین افسردگی و گوشه گیری      >  اگر این دو رو دارید   باید بدونید که غلبه سودای بدن شما زیاد شده و شدت گرفته
نکته مهم : درمان غلبه سودا کمی زمان برست   پس صبور باشید   {3 تا 6 ماه صبر لازمه}       اما معمولا با این فرمول زودتر نتیجه می گیرید
نکته بعدی : اگر دچار افسردگی هم هستید یا سیاهی زیر یا دورچشم دارید >  چند مورد دیگه باید به این راه حل ها اضافه بشه

کرمی که شما استفاده می کنید احتمالا کورتون داخلش داره   یکی از آشناهای ما از یه همچین کرمی استفاده کرد همه لک هاش رفت ولی بعد از مدتی تمام صورتش پر از جوش های وحشتناک شد و کک و مک ها هم دوباره برگشت . {برای درمان جوش ها بیچاره شد}                  خیلی مراقب باشید

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد