2733
2739
نه عزیز دلم  من اصلا نمیگم شما دروغ میگید اما اگه یه سری علائم دارید و این اتفاقات زیاد رخ میده ...

منظورم این نبود ک شما میگید دروغه🌹😌نگران خودشم شدم با حرفتون چون زیادبرام پیش میاد احتمال تشخیص علمی درست تره

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عمم تو جوونیش مریض شد بشدت علتش هم نامعلوم چون جنه خودش رو به شکل مادربزرگم دراورده بود گفته بود بیا بریم دستشویی بعد تا نصف راه رفتن عمم ترسید گفت نمیام بعد جنه زد تو سرش مریض شد تو روستامون این اتفاقا زیا  افتاده راست هم میگم بخدا خودش تعریف کرد الکی نگید دروغگو  

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2728

یه بار من از مدرسه اومده بودم داشتم شبکه پویا نگاه میکردم

مامانم مانتو سیاه راه راهشو تنش کرد گفت میرم خونه پدربزگت گفتم برو 

بعد نیم ساعت  صورتم برگردوندم پشتمو نگاه کردم  

دیدم مامانم در فاصله ۳متریم باهمون مانتو شلوار دست به سینه وایستاده میخنده 

یه دفعه یادم افتاد مامانم که رفته خونه پدر بزرگم صورتمو طرف تلویزیون کردم صلوات گفتم  بعد رفته بود

بعد سایت زلزله نگاری رو که چک کردی واقعا زلزله آمده بود؟

نه نیومده بود بیشترشون نیومده بود ولی من کاملا یه زلزله کامل حس کردم جوری ک پناه گرفتم 

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .
هر کی بگه دیدم باید یه تست روانسنجی بده، چون مشکوک به سایکوتیک یا اسکیزوفرنی هست

از نظر شما جن وجود نداره؟

تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد.                                   سعدی

باردارآ نخون خونه مادرشوهرم توی کوه توی ی روستامن ساعت۴ بیدارشدم ازشیشه درپذیرایی ک توباغشون بازمیشدنگاکردم بیرون تاریک بودفقد ی لامپ داشت ی چیزی مث نورباهمون سرعت ردشد سیاه بود😖😖😖خیلی ازخونشون میترسم اتفاقات این شکلی زیادپیش اومدع برام

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2738
باردارآ نخون خونه مادرشوهرم توی کوه توی ی روستامن ساعت۴ بیدارشدم ازشیشه درپذیرایی ک توباغشون بازمیشد ...

یه چندتا دیگه رو هم بلگو 

البته اگه نمیترسی

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
یه بار من از مدرسه اومده بودم داشتم شبکه پویا نگاه میکردم مامانم مانتو سیاه راه راهشو تنش کرد گفت م ...

یا ابولفضل

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2706