2733
2734
اره ولی عین خیالشون نیست فرهنگشون خیلی پایینه 

ببین عزیزم فقط مواظب باش به هیچ وجه گول اون مرده رو نخوری و سمتش نری اولین اشتباه آخرین اشتباهت میشه کله زندگیت نابود میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه پسر 21 ساله عقلش به اون چیزا نمیرسه که مادر زنیم هست که بخواد نگاش کنه.مامانت خیلی ریز داره کرم ...

اخه تا حالا ن شوخی کردن باهم اصن شوهرم میدونه بابام اخلاقش چجوریه واسه همین رعایت میکنه چیزی نمیگه شاید مامانم شوخی کنه ولی شوهرم دامن نمیزنه ادامه بده

والله خودمم موندم شک خیلی حس بدیع

حالا با حرف امشبش هزارتا فکر اومده توسرممم من تاحالا ازشوهرم چیزی ندیدم ولی میترسمم الان از شوهرم ...

نه تو رو خدا نپرس،حساس میشه،تازه واسش تصویر سازی میشه ،ببین خیلی سنگین و رنگین با شوهرت برید و بیاید خونه مادرت

مامانت درسته ۴۰سالشه و پیر نیست ولی یکی باید بگه عزیزم چه دلیلی داره دامادت که ۲۰سال ازت کوچیکتره بخواد بهت نظر داشته باشه،ببخشید شرمنده مگر اینکه اون زن دور از جون مادرت خودش دنده اش بخاره

2731
مگه همسرت تنها هم میره ؟؟؟ من همسرم تا حالا تنها نرفته ، میگه بدون تو اونجا چیکار کنم

خونه مامانمم تنها نرفته تاحالا تاجایی ک من خبردارم ن تنها نرفته 

2738
خونه مامانمم تنها نرفته تاحالا تاجایی ک من خبردارم ن تنها نرفته 

پس چرا گفته ب شوهرت میگم تنها نیاد ؟؟

چرا اونجا نگفتی مگه تنها میاد!؟

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
همسرت کار داره؟درآمدتون چطوره؟ اگه میتونی خیاطی یا شیرین پزی یا هرچی که حالت تو خونه کار کردنه یاد ...

یسال کارمیکردم الان بخاطر کرونا کارنیست منم شهرستانم

بچه ها یعنی چی الان من چکارباید بکنم ها؟ ازشوهرم بپرسم؟؟؟ حس خیلی بدیه یعنی چی اخه

عزیزم کلا مامانت چ جوریه ببخش میپرسم از لحاظ پوشش و سنگین رنگین بودن بعد شوهرتم دیگه تو دوسال شناخخی میگی که موردی ندیدم

عزیزم کلا مامانت چ جوریه ببخش میپرسم از لحاظ پوشش و سنگین رنگین بودن بعد شوهرتم دیگه تو دوسال شناخخی ...

میدونی ادم به چشاشم نمیتونه اعتمادکــنه واس همین ذهنم مشغوله

مامانم از لحاظ پوشش بابام بش گیر میده بابام بش میگه دامن و بلوز و روسری سرکن داماد میاد