2733
2734
هزارتا فکر اومده توسرم هزارتا باخودم میگم از شوهرم بپرسم ولی میگم ن زشته تف سربالاست یعنی چی اخه ا ...

۱۷ سالگی عقد کردی؟ دختر تو خیلی سنت کمه

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
حالا با حرف امشبش هزارتا فکر اومده توسرممم من تاحالا ازشوهرم چیزی ندیدم ولی میترسمم الان از شوهرم ...

نه بابا دیوونه نشی نپرسیا 

به مامانت بگو نکنه مامانت از شوهرت چیزی دیدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزارتا فکر اومده توسرم هزارتا باخودم میگم از شوهرم بپرسم ولی میگم ن زشته تف سربالاست یعنی چی اخه ا ...

این چیزا زیاد شده..ولی تو دلت و بد نکن.بعدشم مطمئن شو بعد حرفی بزن.به قول خودت فعلاااا تف سربالاس

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
2728
2738

بنده خدا مادرت یه حرفی زده بگذر و تو ذهنت حرفشو پرورش نده.بزار تو نطفه خشک بشه این فکرا و حرفای منفی

هزارتا فکر اومده توسرم هزارتا باخودم میگم از شوهرم بمرسم ولی میگم ن زشته تف سربالاست یعنی چی اخه ا ...

الکی ذهنتودرگیرنکن احتمالا مادرت هنو درک نکرده توباشوهرت خوشی سنه هردوتونم کمه مادرتم بلدنیست حرفوکجابایدبزنه

به نظرم مادرت مشکل داره فکرش خرابه

مشکل از  شوهرت نیست 

سعی کن کمتر خونشون بری

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706