2737
2734
عنوان

داستان زندگی لطفا بیاین راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو تصمیمات چیه

والا منهنر میخونم نه اینکه فک کنی سنم زیاده ولی خب من خیلی نظرم عوض شده یمدت مدیریت خیلی دوست داشتم بعدا فهمیدم برای کمدی یا حتما نباید مدیریت خوند یمدت میخواستم برم خارج واسه تحصیل پشیمون شدم یمدت میخواستم برم ریاضی بخونم عاشق هوافضام هنوزم هستم. ولی خب فهمیدم کشش ندارم واسه اون جو ایرانم این رشترو نداره. دیگه الآنم در خدمت شما😂😂 تابستون می‌خوام برم کار کنم شده بدون حقوق فقط واسه کسب تجربه دیگه مهم نیست وی میگن دست فروشیم شده میرم فقط می‌خوام تجربه کنم

2728
2738
۱۸😑 میدونم میخای بگی من شرایط تو رو نداشتم اما خب بالاخره اون قسمت فامیل و اینارو درک میکنم😑

فامیلا هیچی نیستن مشکل من به شدت زمانه ببین هرسالیکه از دست بدی انگار ی تبر به ریشه خودت زدی اینو از من بشنو امیدوارم هیچوقت به این حرف من نرسی

فامیلا هیچی نیستن مشکل من به شدت زمانه ببین هرسالیکه از دست بدی انگار ی تبر به ریشه خودت زدی اینو از ...

میفهمم چی میگی منم خیلی سال هارو از دست دادم خیلی فرصت داشتم تو همه چی ولی خر بودم. یکیشون ولی گرفت اونم زبان بود الان خیلی بدردم میخوره. ببین من به خواهر دارم شرایطش عین توئه حس سربار بودن اینا داره خب. عالیه ادم تمایلش به استقلاله در کل.

میفهمم چی میگی منم خیلی سال هارو از دست دادم خیلی فرصت داشتم تو همه چی ولی خر بودم. یکیشون ولی گرفت ...

من اونم بلد نیستم تقریبا 25یال رو به فاک دادم یعنی الان نقطه صفر قرار دارم دقیقا

من اونم بلد نیستم تقریبا 25یال رو به فاک دادم یعنی الان نقطه صفر قرار دارم دقیقا

خواهر من دقیقا همین توئه اونم خودشو ب فاک داده😂😂 تجربی خونده ولی کاملا ب هنر علاقه داره حالا داره ب فکر نیفته بنظرم کاملا به موقعیت. ازین حرفای شعاری مضحک ک میگن گذشت و فراموش کن آلامو بچسب نمیشه واقعا فراموش کرد ولی اینکه حسرت گذشتن بشه موتور واسه تک تک روزای آینده این خوبه. باید فرز باشی اون فرزه خیلی خوبه خودتو شجاع کن خودتو بنداز وسط کارای مختلف 

2706