2733
2734

سلام بچه ها من ۲۵سالمه میخام واسه اولین‌بار واقعا خودمو تعریف کنم و خواهش میکنم اگه میشه نظرتون و بگین . من تو ی خونواده سطح پایین به دنیا اومدم زندگی خوبی نداشتیم ولی پدر و مادر خوبی داشتم از لحاظ احساسی حمایت می‌کردن خواهر و برادرم رو پای خودشون وایسادن و فقط منم ک موندم به شدت کم رو و بی اعتمادبنفسم یجوریکه نتونستم دانشگاهمو تموم کنم تو این فاصلم ی نامزدی و ی عقد شکست خوردم داشتم امسال بعد چندسال میخاستم کنکور بدم...

از یکطرف به خودم میگم بخون برا سال بعد از طرفی نمیدونم بتونم یا نه خیلی تو این سوالا تحت فشار بودم طعنه خونواده دوستت فامیلا واقعا سخته کنار اومدن باهاش برام از طرفی بخونم قبول میشم ولی از اون طرف این فشاراهم هست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بدبخت نیستی، تنبلی داری روی تنبلیات با بهونه الکی سرپوش میزاری

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2731
به شدت بی عرضم منو دوستم باهم شروع کردیم خوندیم اون تقریبا درسارو تموم کرده من هنوز دهنم تموم نکردم ...

تموم شد آفرین به تو

شکست به معنای شکست نیست به معنای چیز است چه میدونم تو پندتو ازش بگیر دیگه باشه؟

نمیدونم آخه بستگی داره. اگر که عاشق رشتت هستی و توی چشم و هم چشمی نموندی بخون وااقعااا امسال نشد سال بعد چون آخرش لذتشو می‌بری ولی خب اگر نه دوست داری فقط به موفقیت داشته باشی کارت اشتباهه. یادت نره اکثر میلیاردرهای جهان توی دهه سی سالگی به بالا هدفشونو پیدا کردن. تو ده سال دیگه هم همین انرژیو داری هیچوقت دیر نیست

2738
از یکطرف به خودم میگم بخون برا سال بعد از طرفی نمیدونم بتونم یا نه خیلی تو این سوالا تحت فشار بودم ط ...

یه همت کن وگذشته رو نوکر آیندت کن رفیق تو تنبلی فقط وگرنه بی استعداد نیستی بشین بخون شوهر چیه یه کاری کن آرزری همه دنیا بشی

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼

اینا ممکنه واسه هرکسی پیش بیاد دلیل بر بی عرضگی نیست,به این فک کن اگه ازدواج میکردی و به مشکل میخوردی انوقت که خیلی بدتر بود پس خوش شانس بودی,درس هم که همیشه میتونی بخونی و ادامه بدی ,به خودت مدام بگو (من میتونم ) دانشگاهت که تموم شد برو دنبال کار همه چی درست میشه ,به امید روزای خوب 😊

نمیدونم آخه بستگی داره. اگر که عاشق رشتت هستی و توی چشم و هم چشمی نموندی بخون وااقعااا امسال نشد سال ...

دوست دارم ولی همش به اینکه چقدر زمان تو زندگیم ازدست دادن فک میکنم و ی مانع بزرگه واسم باورت نمیشه دوستام چقد کنایه آمیز باهام حرف میزنن

2706