2733
2734
عنوان

داستان زندگی لطفا بیاین راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 68 پست
یه همت کن وگذشته رو نوکر آیندت کن رفیق تو تنبلی فقط وگرنه بی استعداد نیستی بشین بخون شوهر چیه یه کار ...

خودمم متنفرم از ازدواج چون تجربه تلخی داشتم ولی این اواخر انقد از خودم ناامید شدم ی خاستگاردکتر پیر داشتم میخاستم بهش اوکی بدم ک از این ک الان هستم فرار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست دارم ولی همش به اینکه چقدر زمان تو زندگیم ازدست دادن فک میکنم و ی مانع بزرگه واسم باورت نمیشه د ...

من 29 سالمه الان میخام شروع کنم به درس خوندن ,منم گاهی میگم 8 سال زمان گذشت بیکار بودم و... ولی میخونم  

2731
خودمو دوست دارم ولی واقعا قبول دارم خیلی جا زدم تو زندگیم اصلا نباید این میشد 

دیگه شده. منم خیلی اشتباهات بزرگی داشتم تو زندگیم. خیلی حسرت میخئرم ولی دیگه گذشته.نمیذارم اونقدر روم تاثیر بذاره که زندگی الانمو مختل کنه. 

شکست خوردی؟ حسرت داری؟ الان میتونی گذشته رو تغیر بدی؟ نمیتونی . ولی میتونی حال و ایندتو بسازی. 

بنظرتون خیلی دیر نیست واسه این راهی ک دارم میرم

نه بابا . اوموقع ک ما کارشناسی میخوندیم سمانه دوستمون هم میخوند. حالا ماها متولد 70 اون متولد 63ّ. 

همچنانم مجرده و خیلی بخودش میرسه خیلی . 

2738
اره حرف کاملا درستیه    

توکل کن به خدا. حتما نمازاتو بخون. ارتباطات معنویتو هم قوی کن. مقایسه اصلا نکن. شاید دوستت امسال قبول شه تو سال دیگه. و بالعکس. 

شب بخیر. صب بخیر ینی. 

خیلی واسم سخته دوستم امسال قبول میشه من بازم کم آوردم خیلی تحت فشارم

میدونم چی میگی من خودمم امسال کنکور دارم و لای کتابام باز نکردم وقت نمیکنم در واقع

در حالی کل همه الان سرشون تو کتاباشونه😑

2706