2733
2739
حرفاش غیرمنطقین و بدجنسه اما اینو راس میگه شکمتو ببندی من تجربه نداشتم اگ شکم بند ببندی دردت میاد؟

منکع از فردای عمل بستم نه درد ندارع تازه کمک می‌کنه راحتر بشینی پاشی ,منکع دکترم تاکید داشت حتما ببندم وگرنه بعداً کمردرد میشه ادم

منکع از فردای عمل بستم نه درد ندارع تازه کمک می‌کنه راحتر بشینی پاشی ,منکع دکترم تاکید داشت حتما ببن ...

فامیلای ما سر همین که بست بخیه هاش عفونت کرد

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بمیرم . سزارین درد اوره.. شکمتو محکم ببندی دردش قابل اروم‌میشه... 

مادر شوهر من مثل پروانه دورت میگشت ۲۳ روز تو خونه ی خودش نگهم داشت. هرروز صبح وغروب زنگ میزد میگفت نتونستی به کارات برسی بیام کمکت . نمیزاره بخوابی بیام نگهش دارم تو بخواب.. 

این نیزبگذردچون میگذرد غمی نیست
2740
خیلی از زایمانم‌ گذشته الا این تو دلم زنده شد باز

ب دل نگیر سعی کن گذشته رو یادت نیاری من ک الانم حاملم کسی نبومده بگ مرده یا زنده هفت ماهمه همه سرشون تولاک خودشونه اما اجازه دخالت توزندگیموب کسی نمیدم

حداقل جلو من‌ نمیگفت 

بابا مادرشوهر من اومده بود سر بزنه ب بچه ،بجای اینکه حال منو بپرسه ب پسرش می‌گفت چقدر لاغر شدی ،هههههه آره آدم بدش میاد و بهش برمیخوره ولی خب شاید مام جای اونا باشیم بفکر بچمون میشین

بابا مادرشوهر من اومده بود سر بزنه ب بچه ،بجای اینکه حال منو بپرسه ب پسرش می‌گفت چقدر لاغر شدی ،هههه ...

من فکر نمیکنم.بتونم اینقد راحت دل بشکنم

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

یاد جادوگر شهر اوز افتادم👹

مثلا چرا اومده بود پیشت؟؟؟🤔مراقب باشه پسرش کمکت نکنه؟؟؟

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜

من اگه یه روزی باردار بشم هر جور شده طبیعی میزام از سزارین خیلی میترسم 🙄خیلی ها 

همیشه گفتم 👑 سرمی تا بفهمی شاه کیه.          روشنفکری در اروپا : تحصیلات عالیه *مطالعات گسترده *اطلاعات عمومی بسیار بالا *نوشتن کتاب و مقاله *سفر به نقاط مختلف دنیا *شخصیت و انسانیت بالا *احترام به تمامی مذاهب و عقاید*و...                        روشن فکری در ایران :کشیدن سیگار و خوردن قهوه *مخالفت با دین و مذاهب *خواندن جملاتی چند از نیچه *طلاق گرفتن *موزیک خارجی گوش کردن *مخالفت با چیزی که بقیه موافقن *موافقت با چیزی که بقیه مخالفن *نگهداری سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزند نداشته عزیز شمردن *و...     قابل توجه خانومایی که ادای روشنفکرارو در میارن اونم با فحش دادن به شوهر بقیه و گفتن جمله معروف بزن تو دهنش 😒. میتینگ آنلاین غیبت از فامیلای شوهر، دیگه لازم نیست بریم در حیاط بشینیم 😁😅. دست و جیغ و هورررا 😜. 
2706