2777
2789
اتفاقا سزارین عاااالیه اصلا درد هم نداره نمیدونم بعضیا چرا میگن درد داشتن من از همون روز اول راحت پ ...

منم بعد دو روز از عملم مهمونا ریختن خودمونم مجبور شدم ناهار بپزم با اون شکمم ،فرداش پاهام ورم کرد تا چند روز 

طبیعی ک خیلی سخته باز سزارین و با پمپ درد و شیاف هیچی نمی‌فهمی ولی طبیعی باید چندین ساعت دردای وحشتن ...

آره میگن خیلی درد داره شدید ولی من از اینکه شکممو ببرن میترسم حاضرم هر دردی رو تحمل کنم 

همیشه گفتم 👑 سرمی تا بفهمی شاه کیه.          روشنفکری در اروپا : تحصیلات عالیه *مطالعات گسترده *اطلاعات عمومی بسیار بالا *نوشتن کتاب و مقاله *سفر به نقاط مختلف دنیا *شخصیت و انسانیت بالا *احترام به تمامی مذاهب و عقاید*و...                        روشن فکری در ایران :کشیدن سیگار و خوردن قهوه *مخالفت با دین و مذاهب *خواندن جملاتی چند از نیچه *طلاق گرفتن *موزیک خارجی گوش کردن *مخالفت با چیزی که بقیه موافقن *موافقت با چیزی که بقیه مخالفن *نگهداری سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزند نداشته عزیز شمردن *و...     قابل توجه خانومایی که ادای روشنفکرارو در میارن اونم با فحش دادن به شوهر بقیه و گفتن جمله معروف بزن تو دهنش 😒. میتینگ آنلاین غیبت از فامیلای شوهر، دیگه لازم نیست بریم در حیاط بشینیم 😁😅. دست و جیغ و هورررا 😜. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره باید چند روزی میموند ولی نموند دیگه

عیبی نداره عزیزم اونم لابد گرفتار بوده

اینکه رو پای خودت بودی خیلی خوبه افرین بهت

مثلا تا ۴۰ میخوابیدی تو رخت خواب خوب بود؟؟؟ 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بعد پسرم زردی داشت من یه شهر دور بود خونم اومدم خونه بابام اینا برای زایمان ازمایش گرفتن گفتن 3روز دیگه برو صبح جواب بگیر بعد ازظهر بسته است منم شوهرم برگشته بود سرکارش به بابا و مامانم گفتم برید جواب ازمایشش و بگیرید هی این دست اون دست کردن منم ناراحت شدم بعد بابام گفت نترس بچه های گدا نمیمیرن😥😥😥😥😥خودم با بخیه سزارین با اوتوبوس واحد رفتم جواب آزمایش گرفتم 16روزه بچم منو بردن گذاشتن خونم دوسه روز موندن رفتن من موندم و بیتجربگی و غریبی و تنهایی حامله ام بودم اول حاملگیم هنوز نرفته بودم اون شهره مامانم باهام دعوا کرد 4ماه تنهای تنها با مسمومیت بارداری شوهرم یه شهر دیگه خدایا من این همه بدبختی کشیدم توشهر غریب پول صندوق صدقات میدادم نون میخریدم خدایا بهم رحم کن 14 ساله منو از بی پولی نجات بده 

انشااللع ک از پیش بربیایی 

بچه ای در کار نیست که خواهرم 😔، مرسی ❤️

همیشه گفتم 👑 سرمی تا بفهمی شاه کیه.          روشنفکری در اروپا : تحصیلات عالیه *مطالعات گسترده *اطلاعات عمومی بسیار بالا *نوشتن کتاب و مقاله *سفر به نقاط مختلف دنیا *شخصیت و انسانیت بالا *احترام به تمامی مذاهب و عقاید*و...                        روشن فکری در ایران :کشیدن سیگار و خوردن قهوه *مخالفت با دین و مذاهب *خواندن جملاتی چند از نیچه *طلاق گرفتن *موزیک خارجی گوش کردن *مخالفت با چیزی که بقیه موافقن *موافقت با چیزی که بقیه مخالفن *نگهداری سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزند نداشته عزیز شمردن *و...     قابل توجه خانومایی که ادای روشنفکرارو در میارن اونم با فحش دادن به شوهر بقیه و گفتن جمله معروف بزن تو دهنش 😒. میتینگ آنلاین غیبت از فامیلای شوهر، دیگه لازم نیست بریم در حیاط بشینیم 😁😅. دست و جیغ و هورررا 😜. 
بابات چرا اونطوری گفته ،شوهرت مگه خرجی نمیدن ؟؟؟

چرا بخدا حتی گوسفند خرید ابمیوه شیرینی میوه ولی خوب این پولارو نه ماه جمع کرده بودیم آخه درامدش خوب نیست اصلا حتی الان یعنی هیچی پس انداز نداریم حقوقش خیلی کمه نمیرسه به هیچی فقط از خدا رفع این مشکل برمیاد فقط خودش