2726

بدش میومد شوهرم کمکم کنه میگفت پسرم نکن کمر برات نمیمونه اینجوری که......یا میگفت منم رحمم رو در اوردم مثل تو نبودم خودم کارا خونمم میکردم.جوری رفتار میکرد باهام انگار فیلم دارم بازی میکنم یا میگفت شکمتو محکم ببندکوچیک بشه درک‌ نمیکرد سزارین و بخیه درداور

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حرفاش غیرمنطقین و بدجنسه اما اینو راس میگه شکمتو ببندی من تجربه نداشتم اگ شکم بند ببندی دردت میاد؟

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

ببین تا دنیا دنیاست مادرشوهر به عروس حسادت میکنه هرررچقدرم خوب باشه باز نمیتونه ببینه پسرش به عروسش جلو چشمش محبت میکنه خودتو ناراحت نکن 

این دیگه تو ذات همشونه

بعضیا پلیدترن بعضیا بهترن

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
حرفاش غیرمنطقین و بدجنسه اما اینو راس میگه شکمتو ببندی من تجربه نداشتم اگ شکم بند ببندی دردت میاد؟

اره طبیعی ها میتونن ببندن

عجب ازاژن مادرشوهرام هنوپیدا میشن چقدر مادرشوهرت نفهمه خب تو خودتوناراحت نکن مادرت نیست بیاد پیشت&nb ...

خیلی از زایمانم‌ گذشته الا این تو دلم زنده شد باز

با احترام به اسی

کلمه سز 

شوشو

پری

واااای یجوری ان 

خب کامل بگید و درست 

😊😊😊

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 
2706