2737
2734
عنوان

چگونگي رفتار با جاري عجيب غريب

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 172 پست
سعی کن بیشتر رو مادرشوهره کارونی از الان خیلی ب جاری اهنیت نده رو هم نده من خداروشکر جاریم نمیتونه ز ...

آره بايد مخشو بزنم

چون رو شوهرم خيلي تاثير داره و شوهرم عاشقانه دوسش داره 

بايد قلقشو به دست بيارم

اين هفته حتما مشاوره هم ميرم ما ايرانيا هنيشه اين مشكل مسخره اختلاف با خانواده شوهرو داريم خدا كمكمون كنه 😅

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بايد مخشو بزنم چون رو شوهرم خيلي تاثير داره و شوهرم عاشقانه دوسش داره  بايد قلقشو به دست ...

مشکل حل نشدنی نیس 🤣👍🤕🤦‍♀️ من مشاوره نرفتم ،تو اختیار با خودته حتما برو ک ضرر نداره ،

تو اولین کاری ک میکنی قلق شوهرتو پیدا کن ،روی اون کار کن ،،اول ،بعدا رو بقیه 

مشکل حل نشدنی نیس 🤣👍🤕🤦‍♀️ من مشاوره نرفتم ،تو اختیار با خودته حتما برو ک ضرر نداره ، تو اولین ک ...

👌👌👌باشه عزيزم

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...
2731
عزیزم رفتید دکتر؟

آره گلم گفت بهتر شده مشکلت ولی بقایاش هست نمیدونم چیه دیگه این

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
آره گلم گفت بهتر شده مشکلت ولی بقایاش هست نمیدونم چیه دیگه این

سلام عزیزم. اونم انشا ءا... خودش جذب میشه.خیلی تو فکرتون بودم نذرم رو شروع کردم جواب ندادید گفتم ان شاءا... که خیره.خدا ببهشه عزیز دلتون رو.بقیه ی حدیث کسا هام رو هم میخونم

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
سلام عزیزم. اونم انشا ءا... خودش جذب میشه.خیلی تو فکرتون بودم نذرم رو شروع کردم جواب ندادید گفتم ان ...

نذر صلوات مگه نبود؟؟

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2738
سلام عزیزم. اونم انشا ءا... خودش جذب میشه.خیلی تو فکرتون بودم نذرم رو شروع کردم جواب ندادید گفتم ان ...

فدات بشم عزیزم مرسی. من نذر صلوات رو یادمه شرکت کردم 

نه من خودم نذر کردم براتون میخونم.خودم پنج روز به نیت پنج تن حدیث کساءمیخونم براتون

الهی فداتشم مرسی عزیزم خیلی لطف کردی انشاالله خودت به خق پنج تن حاجت روا بشی. منم به نیت همتون روزی هزار تا صلوات میفرستم

الهی فداتشم مرسی عزیزم خیلی لطف کردی انشاالله خودت به خق پنج تن حاجت روا بشی. منم به نیت همتون روزی ...

خدا نکنه مامان گلی. خدا الهی بهتون سلامتی و عمر طولاتی بده دسته گلهای بهشتیتون رو بزرگ کنید و ذوقشون رو بکنید.خیلی محتاج دعای شما مادر عزیز هستم دعای شنا با اون بچه ی معصوم حتما گیراست

خدا نکنه مامان گلی. خدا الهی بهتون سلامتی و عمر طولاتی بده دسته گلهای بهشتیتون رو بزرگ کنید و ذوقشون ...

فدات بشم حتما دعا میکنم برات از ته ته قلبم اسم خوشگلتم بهم بگو گلم. 

در ضمن از الان به بعد آجی من هستی

فدات بشم حتما دعا میکنم برات از ته ته قلبم اسم خوشگلتم بهم بگو گلم.  در ضمن از الان به بعد آجی ...

قربونت عزیزم اسمم رو میگم بعد پست رو پاک کنم اخه اسمم یکم کمه میترسم اشنا اینجا باشه

قربونت عزیزم اسمم رو میگم بعد پست رو پاک کنم اخه اسمم یکم کمه میترسم اشنا اینجا باشه

باشه اصن تو پی ویم بگو

2706