2733
2734
عنوان

چگونگي رفتار با جاري عجيب غريب

1446 بازدید | 172 پست

دوماهه ازدواج كردم،ازدواج دومم شوهرم مجرد بوده،خانواده همسرم خيلي عجيبن،مادر شوهرم از همه حرفي ناراحت ميشه با هيچكس رابطه خوبي نداره،

جاريم خيلي بيريخته ده ساله عروسشونه اصلنم به خودش نميرسه،ولي خيلي براي خانواده شوهرم حرف مياره و همش در حال غيبت كردنه!الانم كه بعد ده سال بارداره خفمون كرده از بس پز ميده! باهام حس رقابت داره!من نه اهل غيبتم نه رقابت.ولي اون خيلي براي خانواده شوهرم مخصوصا مادر شوهرم عزيزه، 

من خيلي اضطراب دارم و اصلا اعتماد به نفس ندارم 

نميدونم چطور رفتار كنم دشمنم نشن.

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه به كارم كار داره متلك بهم ميگه

جوابشو بده خب وا

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2738

عزیزم زندگیتو با شوهرت بچسب چیکار به جاری و مادر شوهر داری 

فقط با احترام و‌مهربون رفتار کن همین 

اونیکه حرف میاره و میبره دیر یا زود از چشم میفته شما اصلا از این کارا نکن بزار وقتی اون از چشم افتاد تو شخصیتت قابل اعتماد باقی مونده باشه

تو خوب باش کار خودتو بکن عادی باش 

اصلا نميدونم چطور رفتار كنم اضطراب دارم چون اون به كار من كار داره

من اهل آرايشم ولي اون موهاشو شونه هم نميكنه هميشه وزوزوئه و نامرتب بعد متلك مينداخت و به خودش مينازيد كه اهل آرايش نيست مادر شوهرمم ازش طرفداري ميكرد

تو زندگی خودتو کن ب کسی کاری نداشته باش

کار درستو کن کاری ب اینکه دوستت دارن یا نه هم اهمیت نده

ادما وقتی میخوان دل همرو ب دست بیارن بیشتر دل همه رو از دست میدن

از اون قسمت حرفتم ک گفتی جاریم بی ریخته ناراحت شدم! همه ادما افریده خدان و خدا کسیو زشت نیافریده

حتما مادرشوهرت در وجود اون زیبایی دیدع ک تو ندیدی!

من باید تا پایان سن ۲۵ سالگی به اهداف اولیه ام( تسلط به زبان اسپانیایی،مدرک آموزشگاه نقاشی و تحصیل دررشته نقاشی، به اتمام رسوندن سطح دو و ادامه سطح سه حوزه ) برسم ....برام دعا کنید ک ثابت قدم بمونم و پشتکار داشته باشم من باااااااید ۲۵ سالگی احساس کنم ک از خودم راضیم .در تاریخ ۱۷فروردین ۱۴۰۰ شروع کردم به رژیم و ورزش 🤞🏻 برام دعا کنید لطفا
آخه به كارم كار داره متلك بهم ميگه

حرفاشو نشنو کلا

چه ایکبیریه😆فتنه

محل نزار بهش بیریختو😄

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
عزیزم زندگیتو با شوهرت بچسب چیکار به جاری و مادر شوهر داری  فقط با احترام و‌مهربون رفتار کن هم ...

ده ساله اين كارشه 

اونا كار به كار من دارن بهم تيكه ميندازه و حس رقابت داره

من استرس ميگيرتم

تو زندگی خودتو کن ب کسی کاری نداشته باش کار درستو کن کاری ب اینکه دوستت دارن یا نه هم اهمیت نده اد ...

آخه من خيلي به خودم ميرسم اون موهاشو شونه نميكنه همه جا كثيف مياد بعد به من متلك ميگفت كه هنيشه مرتبم مادر شوهرمم ازش طرفداري ميكرد

ده ساله اين كارشه  اونا كار به كار من دارن بهم تيكه ميندازه و حس رقابت داره من استرس ميگيرتم

حس میکنم خودت اعتماد بنفس پایینی داری 

مثلا چه متلکی میندازه؟

نمیشه ازشون دوری کنی چون کلا با ادمای اینجوری زیاد بیای بری واست حرف درمیارن هرچقدرم خوب باشی باز یه حرفی برات درست میکنن 

2706