2737
2734
عنوان

چگونگي رفتار با جاري عجيب غريب

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 172 پست
واقعا چرا اينا اينجورين!!!!!!

اره به خدا، همش پچ پچ و غیبت. فامیلهای همسرم خیلی دوستم دارن جاریم که اومد دید ریخت به هم دیگه اینکه من سنم از اونا کمتره هم شد نقطه ضعفم

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل استارتر اصلا زبون ندارم اعتماد به نفسم ندارم در حالیکه معلمم تحصیلات دارم،خودم خونه  دا ...

برید مشاوره.باشگاه... من امشب زنگ زدن بیایم فذدا ببریمت سونو انومالی ممکنه برف بیاد گفتم آژانس هست ممنون...احازه نمیدم ذره ای نفوذ کنن.خوب باشن خوبم خیلی ام خوب..بد باشن جوری بد میشم و میکشم کنار که میان عذرخواهی

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
فدات بشم عزيزم خودت ماهي منو خوب ميبيني

خدانکنه جیگرم عزیزمی

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2731
غلط میکنن‌. با سیاست زنونه شوهرتو بکش سمت خودت. دور تز جونت مگه بی کس و کاری لهت کنن.

بايد برم پيش مشاور 

آخه ميدوني خيلي سختي كشيدم مامانم و داداشم باهم فوت كردن فشاراي رواني زيادي روم بوده واقعا حوصله حاشيه ندارم بعضي وقتا پشيمونم از ازدواج دوم

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...
اره به خدا، همش پچ پچ و غیبت. فامیلهای همسرم خیلی دوستم دارن جاریم که اومد دید ریخت به هم دیگه اینکه ...

عجب ملت بيكار داغوني داريم

نميدونم چرا انقد ملت براشون جذابن

اسمش روشه جاری، یعنی اخلاقات بدش جاری خواهد ماند، مگه اینکه بزنی پس اندازش کنی

بالاخره فیلمنامه ها تکمیل شد یکی با نام سه داستان مارمولک محور و یکی به اسم بازی سرنوشت،داخل گوگل سرچ شودJust finished our multiple scripts which can be reviewed by searching their titles in google
اسمش روشه جاری، یعنی اخلاقات بدش جاری خواهد ماند، مگه اینکه بزنی پس اندازش کنی

دقيقا...

ولي چرا ما مثل اونا نيستيم من كه همش تو فاز خودمم

2738
اصلا نميدونم چطور رفتار كنم تو جمعشونم نميرم هي ميگن عروس فلاني اصلا حرف نميزنه انگار لاله حرف بزنم ...

حرف نزنی بهتره. هر چی پرسیدن فقط جواب کوتاه بده. منم کم حرفم. جز مادرشوهر و جاری همه دوسم دارن

بايد برم پيش مشاور  آخه ميدوني خيلي سختي كشيدم مامانم و داداشم باهم فوت كردن فشاراي رواني زياد ...

من تک فرزندم منم مامانم فوت شده.منم و بابام.

یبار جاریم گفت فدای مامانم شم هیچکی نادر خود ادم نمیشه منم گفتم دقیقا هیچکی ام بابای هود آدم نمیشه اون کجا ناپدری باشه اون کحا در خونه بابات باز باشه به روت نامادری خیلی بهتر از ناپدریه. دهنشو بست. با اینکه تو دلم گفتم خدایا غلط کردم ولی خرفش فشار اورد منم چزوندمش..

یبارم مامانش گفت خواهر برادر نداری؟؟ خواست جوری جواب بدم که بگه الهی بمیرم...گفتم خداروشکرررررر نه کیف دنیارم میکنم.در صورتیکه عاشق داداش و آجی ام

حرف نزنی بهتره. هر چی پرسیدن فقط جواب کوتاه بده. منم کم حرفم. جز مادرشوهر و جاری همه دوسم دارن

آره مادر شوهر خوشش مياد عروسش غيبت چي باشه براش حرف ببره...

ماها كه اهلش نيستيم بده هستيم

عجب ملت بيكار داغوني داريم نميدونم چرا انقد ملت براشون جذابن

دقیقا. ولی رابطتون رو با همسرتون خوب کنید نذارید دیگران باعث بشن از همسرتون دور بشید من وقتی ناراحت میشم به همسرم میگم کار اونا رو پای تو نمیذارم اونا رو که تو تربیت نکردی یا من انتخاب نکردم فقط ازت توقع حمایت رو دارم.حیف زندگیتونه جاری خیلی حاشیس تو زندگی منم خیلی ازش حرف خوردم ولی به خاطرش از ازدواج پشیمون نشدم

آره مادر شوهر خوشش مياد عروسش غيبت چي باشه براش حرف ببره... ماها كه اهلش نيستيم بده هستيم

اصلا مهم نیست. مهم اینه که در طولانی مدت اونا هم دنبال این هستن که بیان بچسبن بهت و مثل شما باشخصیت دیده بشن😀

من تک فرزندم منم مامانم فوت شده.منم و بابام. یبار جاریم گفت فدای مامانم شم هیچکی نادر خود ادم نمیشه ...

آخي خدا رحمتشون كنه... شوهرت هيچي نميگه؟

شوهر من عاشق مامانشه آخه وقتي خيلي بچه بودن باباش فوت كرده همش ميگه مامانم زحمتمونو كشيده مطمعنم طرف مامانشو ميگيره

من تک فرزندم منم مامانم فوت شده.منم و بابام. یبار جاریم گفت فدای مامانم شم هیچکی نادر خود ادم نمیشه ...

هزار ماشالا خیلی خوبه که آدم خودش رو کوچیک نکنه من اما وقتی کسی حرفی میزنه از وقاحتش دهنم بسته میشه

2706