2737
2739
عنوان

خیلی درد دارم دارم می می رم

| مشاهده متن کامل بحث + 6300 بازدید | 218 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۳ از نه سالگی سرطان خون داشتم

ببین عزیزم من نمیدونستم ولی به زبونم اومدکه یکی ازکاربراسرطان خون داشتن شفاگرفتن شایدنشانه باشه بسپاربه خدا

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2731
رفتم اکثر دکترا رو ولی هیچ کدوم امید ندادن 

پیش ایشون رفتی؟؟؟ 

ببین من خودم اونجا رفتم چند نفر دیدم بهبود پیدا کردن

دم از ناامیدی نزن خواهشا..... فرشته ست این دکتر

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️
خدا تو رو رحمت کنه انشالله

از این بدتر ها شنیدم ناراحت نمی شم بزار هر کی هر چی خواست بگه منم ی بار تو دلم ب خدا گفتم هر کی خندید سرش بیاره حتما خنده داره ک می خنده

شیطان را خواهم کشت... 
دوستان رحمت واسه زنده ومردست.یعنی خدا تورو مورد رحمت قرار بده.رحمت خدا مگه فقط تومرگه؟؟

درسته حرف شما متین

ولی در لفظ عامیانه چیز دیگه ایی جا افتاده بنابراین نباید هر حرفی رو هرجایی زد

ببخشید نظر من بود 

نظر شما هم قابل احترامه🌹🌹

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 
2740
پیش ایشون رفتی؟؟؟  ببین من خودم اونجا رفتم چند نفر دیدم بهبود پیدا کردن دم از ناامیدی نزن خوا ...

دقیق نمی دونم بازم ی نگاه ب پرونده بندازم اگه نبود می رم

شیطان را خواهم کشت... 
خوب نمی شم دیگه مگر اینکه زمین بیاد آسمون آسمون بده زمین شب روز بشه روز شب معجزه بشه 

عزیزم معجزه میشه فقط یه بار از ته قلب با اعتماد به خدا ازش بخواه معجزه میشه بگو چشم تا بگم چیکار باید بکنی 

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 
2706