2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

من ۲۱سالمه مجردم البته با یکی در ارتباطم که چهار پنج سال منتظر بمونیم که شرایطمون درست بشه و درس منم تموم شه ولی من چون خیلی عاشقشم اگه شرایط مالیمون درست بود همین الان دوس داشتم ازدواج کنیم اگه هم فرد مورد علاقم نبود نه😕 تو دانشگاه آشنا شدیم

۲۲ سال مجرد 

قصد ازدواج ندارممم چون آدمی ک ایده الم پیدا بشه نیست برم همین ترجیح میدم تنها بمونم 

اگرم ی روزی خواستممم ازدواج کنم احیانا ۳۰ ب بالا 

با شرط اینکه بچه دارم نشیم😅

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘
من ۲۸ سالمه.۲۰ سالگی عقدکردمم.مشکلی با شوهرم وازدواجم ندارم.فقط حواست باشه فامیلی ازدواج نکنی

نه من كلا مخالفم با ازدواج فاميلى

اتفاقا خيلى از فاميل خواستگار دارم ولى اصلا دلم راضى نميشه

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

۲۱ سالمه الان در حد نامزدی دوست دارم ولی اجازه ش نه

ازدواجم ۲۵ خوبه

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

من ۲۴ازدواج کردم برگردم عقب یه کم صبر میکردم چون موقعیت درس خوندن تو دانشگاه شریف رو الکی به خاطر ازدواج از دست دادم اگر ارشد شریف میخوندم احتمال نود درصد الان ایران نبودم و زندگیم خیلی تغییر می‌کرد ولی حیف 

2706