2737
2739
عنوان

شوهر من میگه اصلا بچه نیاریم

1087 بازدید | 117 پست

بچه ها یه چیز میگم رادیکالیه فقط خاهشا تند و عین قدیمیها گارد نگیرید فک کنید خودتونو جای من بزارید بعد نظر بدید. ما عقدیم .شوهر من کلامخالف بچه اس میگه دوس دارم رفتیم سر زندگی فقط دوتایی باهم خوشی و تفریح کنیم بچه بیاد توجه آدمو میگیره و ... من خودم نظرم این بود یه دختر بیارم الان دارم فک میکنم چیز بدی هم نمیگه برای چی خودمو به سختی بندازم بچه بیارم. شوهرم تو مجردی خیلی سختی کشیده فقط کار کرده الان میگه فقط میخام آرامش و تفریح و خوشی کنیم حوصله بچه ندارم .پول هم داره ولی نظرش اینه .جا من بودید با این مرد موافق میشدید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مروز زمان ثبات یا عدم ثبات تصمیمتون رو مشخص میکنه

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2728
2738

خب چن سال میشه فقط رنبال تفریح رفت؟

بعد یه مدت جای خالی یه موجود کوچیک و جدید که از خودتون باشه رو حس میکنین

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

من بودم اصلا زنش نمیشدم

ولی باز خودت میدونی

بالاخره آینده و پیری هم هست یه روزی میرسه که سنت از باردار شدن میگذره و حسرت اینو میخوری که کاش بچه داشتی

یه روزی میرسه که شوهرت نیاز پیدا میکنه که یکی بابا صداش کنه

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت

دیگ خیلی تفریح کنید دوتایی باشید ولی بعدهای فسقل بیارید

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706