2737
2734
عنوان

شوهر من میگه اصلا بچه نیاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم یک دختر 18 ماهه دارم همه زندگیمه و خدارو هزار مرتبه شکر که دارمش

ولی بعضی وقتا میگم کسایی که بچه نمیخوان تو این شرایط واقعا  حق دارن خود منم اگه میدونستم شرایط اینجوری  میشه بچه نمیاوردم ولی الان ناشکری نمیکنم

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
ایشاا... ماشیناش امادس برای بازی .. خودش هنوز نیست 😄😄

موقعی ک ما بچه نمیخواستیم تقریبا تا نزدیک سه سال بعد عروسی اقدام کردیم.البته شوهرم میگفت بعد ۷ سال و....ک پست قبلی ام گفتم همه چی رو .و اینکه تو فامیل ما نهایتش بعد یکسال هرجور بودهمه بچه میاوردن ولی ما ک داشت طولانی میشد همه گیر داده بودن حتی ازخیلیا شنیدم  ک میگن حتما نازاست و مشکل داره ...و هرکی میپرسید میگفتیم بچه مون تو راهه یا یک قلو یا دوقلو اسم هم میگفتیم یاسمین ویاسین.میگفتیم توی راه هستن توی ترافیک گیر کردن ولی میان 😄😂😂😂خلاصه همه فکرمیکردن میخواهیم ولی بچه دار نمیشیم واین بود ک وقتی باردار شدم همه میگفتن جنسیتش چی هست وقتی میگفتم پسر هیچ کس نپرسید از اسمش همینکه جنسیت رو میفهمیدن میگفتن پس اقا یاسین چند وقت دیگه بدنیا میاد 😆😂😂حالا شما هم ماشین هاشو نگه دارین تمیز ومرتب گل پسرتون هم توی راه یواش یواش میاد نگران نباشین😍😍

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2731
متم پسر دوست دارم

انشاءالله گل پسر شما هم تا چند وقت دیگه میاد توی راهه مثل بچه ی کاربر بلا شیرین😍🙂

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

خیلی ام عالی حرف شوهرت درسته فقط عشق و حال کنید ماکه نتونستیم شما بجای ما هم خوش باشید من از اول زندگی درگیر بچع و قرض و کوفت زهره مار شدم الانم افسردم خیلی چیزا به دلم مونده ☹☹☹☹☹☹☹

میشه برای رفع گرفتاریم صلوات بفرستین😍😍😍😍😍
نه شرط تخمک اهدایی اینه باید برای یه ساعت بازنی که اهداکننده هست صیغه بشی صیغش یه ساعته هست 

به خدا سخت است من که یکی بمیرم قبول نمیکنم 

🌹 انسان نمیداند که خدا او را میبیند 🌹
2740
خب الان شاید قبول کنین شما بعد شوهرت با یک زن دیگه که صیغه کرده اون کار کند شاید دیگه طلاقش نده  ...

نه صیغش کلا یه ساعته است خود بخود باطل میشه 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
نه صیغش کلا یه ساعته است خود بخود باطل میشه 

خب عزیزم اگر یک ساعت است بگو انجام بدن چون من شرمنده ما از این ضیغه ها نداریم اسلان خوب متوجه نشدم اگر به صلاحت است انجام بده خب اون زن کی هست خوب است 

🌹 انسان نمیداند که خدا او را میبیند 🌹