2737
2734
عنوان

روابط خانوادگیه قشنگ😍

289 بازدید | 45 پست

سلام دوستان.

امروز انقدر تاپیکای دعوای مادرشوهرو خاهرشوهرو عروس خوندم ک واقعا عصبی شدم دیگه.واس همین تصمیم گرفتم ک این تاپیک آموزشی رو بزارم برای اونایی ک مدام از خانواده شوهر مینالن.

من ۲۵سالمه. تقریبا اگر بخام با دوران آشنایی و عقد واینا حساب کنم ۱۰ساله ک وارد خانواده شوهرم شدم.

ی خاهر شوهردارمو ۲تا جاری +پدرشوهرو مادر شوهر.

رابطم با مادرشوهرو خاهرشوهرو پدرشوهرو فوق العاده عالیه. شاید باورتون نشه ولی برای تمام رفتاراشون حتی برخوردشون در مقابل اشتباهات دخترشونم اول با من مشورت میکنن. مسافرت بدون من اصلا نمیرن. حتی اگه شوهرمم نیاد اصرار میکنن ک من حتما باهاشون باشمو خلاصه سرتونو درد نیارم خییییلی دوسم دارن.

حالا بریم سراغ دلیلش....

تنها دلیلش همسرمه👌

چون هیچوقت اتفاقات زندگیمونو براشون تعریف نمیکنه.ایرادات منو نمیگه پیششون و همیشه خوبیامو جلوشون میگه. ینی کاری نکرده ک دیدشون نسبت بهم خراب بشه و برام احترام بوجود آورده.

دلیل روابط بدتون با خانواده شوهر شک نکنین ک همسرتونه. نزارین مساعل زندگیتونو کسی بفهمه و شاد بشه.😉😘

شرمنده ک طولانی شد😁

درانتظار یک نگاه از طرف خدای مهربون😔 تیکر شرکت توی آزمون بانکمه🙈میشه وقتی ک امضامو خوندی برام صلوات بفرستیو دعاکنی ک به ۲تاحاجت دلم برسم؟😇منم برای همتون دعامیکنم ک به خواسته های دلتون برسین😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صد درصد همسر تاثیر داره.. منم شوهرم خیلی بردم بالا پیش خانوادم... 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

مسائل

خواهرشوهر

واسه

بذارم

بخوام

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
2738

ربطی نداره شوهرمنم همینه ولی خانوادش ک میبینن طرفمه کلی حسودی میکنن بم

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
خب تو از شوهر شانس داشتی

ن. منم انقدر مشکلات دارم ولی هرچیزی قاعده خودشو داره

درانتظار یک نگاه از طرف خدای مهربون😔 تیکر شرکت توی آزمون بانکمه🙈میشه وقتی ک امضامو خوندی برام صلوات بفرستیو دعاکنی ک به ۲تاحاجت دلم برسم؟😇منم برای همتون دعامیکنم ک به خواسته های دلتون برسین😘😘

نه عزیزم شوهرمنم جزخوبی نمیگه ولی خونواده شوهرم مثل مرغ میمونن ذره ای احساس ومحبت ندارن 

تنهادلیل موفقیتت خونواده ی خوب شوهرتن مطمئن باش اوناخیلی خوبن نه اخلاقای شوهرت