2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا واسش خرج بتراش بریز رو کارت خودت دیگه کارتش خالی شد حساب کار دستش میاد مراعات میکنه

اره من هرماه تا حقوقشو میدادن نصفشو میزدم به کارتم که حساب دخل و خرجمون معلوم باشه، حساب منم بشه پس انداز، هفته پیش فهمیدم این کارو میکنه، گفتم اسن ماه حقوق بدن کلشو میریزم تو کارت خودم، تو لیاقت نداری

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒

می دونی عزیزم مقایسه خیلی وقتا حال آدمو خراب می‌کنه. عوض این بحث کردن

وقتی اون واسه خانواده خودش خرج می‌کنه بگو خوب کاری کردی تا برای خونواده توهم بیفته تو رودرواسی.

یه چند مرحله امتحان کن. روی شوهرت رو به خودت وا نکن.

2728

ببین عزیزم درسته شوهرت عصبیه و خونوادشو ب تو ترجیح میده ولی توام خیلی مقصری.... خودت سیاست نداشتی و مادرت ام زن کار بلدی نبوده ک یادت بده(مثل مامان من)

به نظرم یه ماه فقط یه ماه مهربون تر شو...تحت هیچ شرایطی غر نزن دعوا نکن بهش گیر نده اگر عوض نشد هرچی دوست داشتی بگو....

یکم سیاست یکم گذشت

بخدا همه ی زن و شوهرا ازین مشکلا دارن.من وقتی ک با شوهرم دوست بودیم گیر داد چادری شو با اینکع مامان خودش بی حجابه.من ی سال تموم باهاش دعوا کردم ک ب تو چ دلم نمی‌خاد به مامانت بگو چادری شع.تهدیذ دعوا فلان..... بعد با یکی از دوستام مشورت کردم... یبار ک اسم چادر آورد گفتم خب ب دلم نیست ولی چون تو دوست داری چشم هرچی تو بگی...بعد گفت مرسی عصر میام دنبالت بریم بخریم چادر...بعد در کمال ناباوری اومد دنبالم بغلم کرد گفت دلم نمی‌خاد ب کاری ک دوست نداری مجبورت کنم و رفت واسم مانتو و اینا خرید...با خودم گفتم من چقدر خنگ بودم ک دغوا میکردم.ارین ب بعد هرچی بگع میگم چشم و کار خودمو‌ میکنم.... داد زد سرت خودتو بزن ب لوس بازی و قهر کن دهن ب دهنش نذار.تنها راهت همینه...تا قبل دنیا اومدن بچه درستش کن بچت نخواد تو جر و بحث بزرگ بشه 

بابا تو دیگه پیاز داغ رو زیاد نکن

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

ببخشید حواسم نبود اینجا کتک خوردن جزو وظایف زنه 

معذرت میخوام که حقیقت را گفتم !!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
وای هالیت مرد یا الکیه چون اینا رو ییلدیز داره تعریف میکنه

مرده خخخخخ

یلدیز هم با یه پسر خوشتیپ ازدواج میکنه

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2738

یعنی تو خودت شاغلی؟ک حسابت جداس..اول ک بخاطر شامی این رفتارا چی بوده کردی پدرمادرش ک گناهی نکردن اومدن خونه پسرشون نباید بی احترامی بکنی یا بداخلاقی جلو مهمون یا سردباشی دوم این ک شوهرت چقد خسیس و گداس ک ب مامان با با تو اونجور گفته موقع اسباب کشی بخاطر آشی چقد ناخن خشک هستین دوتا تون چقد خسیس😟😟😟 بعدش اون مراعات تو رو کرده زحمت نیفتی نزاشته غذا درست کنی اینقد دماغت رو سرت بوده ..اایییششش

2706