2737
2734
عنوان

اگ پزشکی بخونم بابید برای همیشه تو ایران بمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 72 پست
به نظر شما قبول شدن دندان خیلی سخته؟ دختر من درسته که تو تیزهوشانه اما به نظر من همکلاسی هاش گاهی به ...

تو کنکور باهوش بودن زیاد ملاک نیست 

فقط پشتکار و تلاش

من خودم ب شخصه چه شب بیداریا ک نکشیدم 

چرا دروغ بگم سخته ولی غیرممکن نیست

بهش امید بدید بهش نگید بقیه بهتر از تو هستن ناامید میشه اینجوری 

منم تو مدرسه شاگرد اول نبودم ولی بهترین رتبه‌ی کنکورو اوردم

اره من یک بار از روی ناپختگی با یه پسر دوست شدم و الانم ناراحت نیستم از اینک اشتباه کردم چون اشتباها ...

منم تجربه ی مشابه اين رو داشتم ک به اون دوستمون توصیه کردم مواظب بچشون باشن 🤦‍♀️ولی خداروشکر عمم منو متوجه اشتباهم کرد و سریع تمومش کردم اون رابطه رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو کنکور باهوش بودن زیاد ملاک نیست  فقط پشتکار و تلاش من خودم ب شخصه چه شب بیداریا ک نکشیدم&n ...

ممنون که جوابم را می دهید..میشه بپرسم رتبه تون چند بوده؟ 

ما یک خانم دکتر دندان پزشک تو آشنایان داریم البته الان 50 ساله اند چقدر فهمیده چقدر خوشگل چقدر باکلاس خدایی خوش به حال شما خانم های دندانپزشک...یک اسفند برای خودت دود کن

2728
نه توی قوانینش هست اگه پزشکی دولتی بخونی تا حدود ۱/۵برابر یا ۲ برابر(دقیق یادم نیست ) طول تحصیلت اجا ...

اون برای کسیه که بورسیه شده باشه. دولتی خوندن ربطی نداره که

فقط همون دوسال طرح رو میری و تمام. واسه خودتی و خودت 

2738

نه پزشکی قبول شدن کار شاقیه نه اونور آب برات فرش قرمز پهنه😐😐

میتونی هردو رو بهش برسی.۶ماه اینجا کار کنی ۶ماه اونور خوش بگذرونی میتونیم کلا بری اونجا.تخصص بگیری

شوهر دوست پزشک بیمارستان ما بامدرک پزشکی اونجا یعنی یکی از ایلات امریکا تو تاکسیه فرودگاه کار میکنه میگفت از پزشکی توی ایران بیشتر پول درمیاره😟😟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

اگه مطمئن هستین که میخواین مهاجرت کنین ترجیحا پزشکی نخونین ، زبان انگلیسی تون رو باید به حد ایلتس ۷.۵ و زبان فرانسه تون رو به سطح b2 برسونین . اونوقت با مدرک فوق لیسانس که میگیرین و  دو سه سال سابقه کار میتونین به کانادا مهاجرت کنین 

عزیزم اگه شرایط مهاجرت رو داری مهاجرت کن

کسایی که از امسال پزشکی قبول میشن مثل اینکه از ۷ سال به ۸ سال تغییر پیدا کرده 

مدرک زبانتو بگیر مهاجرت کن اونور پزشکی بخون اکثریت ۵ ساله مدت زمان پزشکیشون 

اینجوری هم اونور میتونی کار کنی هم اینور چون مدرک ۳ رشته اصلی ایرانو قبول ندارن

شما تعهدی بودی احتمالا 

نه😑😑 

نمیدونم چرا هیچکی خبر نداره

شایدم من دارم اشتباه میکنم دقیقا برای مهاجرت نبوده 

چون چند ماه پیش موقع انتخاب رشته بچه های ورودی ۹۹ خیلی سر و صدا کرده بود ۲ ۳ تا بند بود که همچین چیزایی میگفت میگفت تا نمیدونم چند سال بعدش باید به صلاح دیدی وزارت مربوطه در صورت نیاز فلان جا کار کنن و اینجور چیزا و همینو هنه میگفتن پس برای مهاجرت و اینجو  چیزا مشکل سازه 

پس من هم هرچی دیدم کشک بود ://// حرفایی میزنیا بله میفهمم منظورت چیه اون واسه تعداد خیلی کمی هست ک ...

فرق تعهدی و غیر تعهدی رو میدونم 😒

ولی چندتا بند کلا برای پزشکی و دندون و.. دولتی هست که محدود میکنه مهاجرت و.. رو 

اتفاقا همین ترم پیش بود که خیلیم حداقل تو دانشگاه ما سر و صدا کرده بود همه میگفتن ما اصلا همچین بندی رو ندیدیم و اینجور چیزا 🤷‍♀️

نه توی قوانینش هست اگه پزشکی دولتی بخونی تا حدود ۱/۵برابر یا ۲ برابر(دقیق یادم نیست ) طول تحصیلت اجا ...

خب عزیزم همه رشته ها اینطورن، مدرکتو بخوای آزاد کنی پولشو میدی چه پزشکی چه مهندسی چه هر رشته ای

2706