2733
2739

بزرگترین هدف زندگیم این بود که مهاجرت کنم ولی بقیه مدام بهم می گن دارم رویایی فکر می کنم. همین باعث شده قید اهدافم بزنم و برم سمت پزشکی. حدودا یکسال دگ کورس آیلتسم تموم میشه ولی تصمیم گرفتم قید زبانم بزنم. به نظرتون کارم درسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم دندون دارم میخونم فقط ب اميد این ک بتونم از ایران برم

خوش به حالت ..الان بازار دندان پزشکی تو ایران چطور ه؟ یاوقتی شما فارغ التحصیل بشی چی؟

دختر من 13 ساله است و تقریبا درس خونه ..مدرسه تیزهوشان می ره ..خودش دندان پزشکی دوست داره..به نظرتون بازارش اون موقع چطور میشه؟

ببخشید سوالهام زیاد شد

ممنون میشم جواب بدید

اره پزشکی بخونی اولا تا حدود ۹ سال که درست طول میکشه  تا حدود ۱۰ یا ۱۵ سال🤔 بعدم اجازه مهاجرت ...

وا کی گفته اگه پزشکی بخونی اجازه مهاجرت نداری؟ فقط واسه پسرا اونم کسانی که سربازی نرفتن یا معاف نیست

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
وا کی گفته اگه پزشکی بخونی اجازه مهاجرت نداری؟ فقط واسه پسرا اونم کسانی که سربازی نرفتن یا معاف نیست

نه توی قوانینش هست اگه پزشکی دولتی بخونی تا حدود ۱/۵برابر یا ۲ برابر(دقیق یادم نیست ) طول تحصیلت اجازه مهاجرت نداری 

میتونی برای مسافرت بری ولی مهاجرت نه 

مطمعنم اخه دقیق یادمه موقع ثبت نام بود 

خوش به حالت ..الان بازار دندان پزشکی تو ایران چطور ه؟ یاوقتی شما فارغ التحصیل بشی چی؟ دختر من 13 سا ...

سلام دوست عزیز 🌹

دخترتون چقدر شبیه منه 

منم از کلاس هفتم تا دوازدهمم رو تیزهوشان خوندم 

امیدوارم ک ب شغلی ک دوست داره برسه واقعا حس خوبی داره ✨

دندونپزشکی همیشه بازار کار خوبی داشته و داره 

چون مردم همیشه دندون خراب دارن ک بخوان درست کنن

مخصوصا تو ايران ک تقریبا آمار مردمی ک دندون خراب دارن زیاده...

و اگ وارد این شغل بشه قطعا اینده ی خوبي در انتظارشه🥰

نه توی قوانینش هست اگه پزشکی دولتی بخونی تا حدود ۱/۵برابر یا ۲ برابر(دقیق یادم نیست ) طول تحصیلت اجا ...

کدوم قوانین 

کی گفته

اون واسه پزشکی تعهدی هست نه عادی

وگرنه من یه عالمه دیدم بعد از طرحش رفت خارج واسه تخصص

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2706