2733
2734
عنوان

تجربه مشارکت در سقط جنین

134 بازدید | 16 پست

سلام من ازشدت حال خیلی بدردحی اومدم به این سایت خواستم تجربم روبگم برادرم ودوست دخترش رابطه داشتم وباردارشده بود دوستش به من خبردادن که بارداره وقصد سقط داره منم نگران آینده بچه بودم چون هر2شون موادمخدر مصرف میکنن وسرکارهم نیست برادرم خلاصه رفتم قرص تهیه کردم وخودمم موقع استفاده پیششون بودم فرداصبحش حالش بدبود رفتیم بیمارستان متاسفانه پسرش 4ماهش تموم شده بوده وخودش نمیدونسته به ماهم درست نگفته بود گفته بود 2ماهشه ومن دیدم اون فرشته کوچولو رو کامل کامل به انسان بود همه چیش شکل گرفته بود الان 2هفته گذشته وهرردز دارم زجرمیکشم اشک میریزم وعذاب وجدان دارم دارم دیوونه میشم صورتش هرلحظه میاد جلوم اززندگی خودم بازشدن خیلی توجهی به شوهرو پسرم نمیتونم داشته باشم نمیدونم بااین غم چجوری کناربیام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
کار خوبی کردی..از دوتا معتاد یه بچه نامشروع چیزی درنمیاد جز یه پسربچه دربدر اینم میگن بچه رحمته مال ...

چی بگم منم این فکرو کردم ولی اگرمیدونستم اینقدر بزرگ. شده خودم بعدازبدنیااومدنش بزرگش. میکردم خاک برسرم😔😔😭😭

انشالله خدا ببخشدت  تو گناه نکردی اونا گناه کردن ن تو ن اون بچه بی گنا  آینده ادامه داره ...

یعنی واقعاسرنوشنش بوده یا من ناخواسته قاتل شدم 😭😭😭😭😭😭😭

چی بگم منم این فکرو کردم ولی اگرمیدونستم اینقدر بزرگ. شده خودم بعدازبدنیااومدنش بزرگش. میکردم خاک بر ...

یه خانمی معتاد بود سه تام بچه داشت بچه اخرش پسر بود بعدش همه رو ول کرد و رفت ..سه روز پیش پسره شش ساله شد رفت زیر ماشین فوت کرد..همش دربدر بودن تازه پدرشون سالم بود و بچه ها مشروع

یعنی واقعاسرنوشنش بوده یا من ناخواسته قاتل شدم 😭😭😭😭😭😭😭

سرنوشت بوده

میشه گفت یه امتحان برای پدر و مادرش یا حتی تو اما تو سر بلند بیرون اومدی چون هیچی نمیدونستی

تو خودت یه زندگی داری و باید بفکر زندگی اون باشی 

انشالله برادرتون هم به راه راست هدایت بشن 

و همینطور اون خانم دیگه مرتکب گناه نشه 

خدا ببخشتشون  

فقط خدا تیکر ۸ سالگی دخترم سارا 
سرنوشت بوده  میشه گفت یه امتحان برای پدر و مادرش یا حتی تو اما تو سر بلند بیرون اومدی چون هیچی ...

ان شاء الله ممنونم توروخدا دعام کنین آروم بشم وکناربیام وفراموش کنم🙏🙏

2706