2733
2734
عنوان

خانواده نامزدم خیلی روی آژانس حساسن

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 66 پست

چرا آخه؟؟😐مگه آژانس چشه؟من تا الان ندیدم مشکلی پیش بیاد برا کسی بقیه رو نمیدونم ☺

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
وقتي ميگن دارن ميان دنبالت ديگه چرا پول اژانس بدي زنگ بزن بهشون دوباره كه كشونديشون ديگه نميگن با ما ...

آخه عزیزم روم نمیشه زنگ بزنم بگم بیا دنبالم میخوام برم جایی اصلا همچین آدمی نیستم برا کسی زحمتی درست کنم حتی اگه خودشونم بگن نامزدمم ۱۴روز سره کاره اون ۱۴روزی که مرخصیه خودش هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یه جاری سر زبون دار داشتم ( الان طلاق گرفته سر نازایی )

برادرشوهرام بهش میگفتن با چی اومدی ؟  اونم محکم و جدی و با اخم می گفت یه جفت کفش کردم پام اومدم . وقتی یه بار با تمسخر و جدی جوابشونو بدی دیگه جرآت نمیکنن اینو ازت بپرسن

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)
2738
اژانس مگه چشه اژانسیام مسئولیت دارن برا خودشون...سر خیابونماشین ناشناس نگرفتی که...اصلا هر جا میری ب ...

عزیزم بخدا خکدم روم نمیشه بهشون بگم شاید مشکلی هم نداشته باشه مثلا مامانش میگه میگفتی خودم یا داداش نامزدم میومد دنبالت آخه روم نمیشه بخدا اصلا ما همیشه با آژانش اینور اونور میرفتیم اصلا چیز عجیبی نیست اصلا نمیفهمم

آره منم اینجوری هستن یه بار يادمه رفتم امتحان بدم از محل امتحان تا خونه شوهرم خودش تاکسی گرفته بود پول همرام نبود اومدم تو خونه پول برداشتم رفتم دادم به تاکسیه هی مادرشوهرم می‌پرسید کی بود چند گرفت انگار دروغ میگم چند بار تکرار کرد دوباره موقعی که شوهرمم اومد تو اتاق بودم شنیدم شوهرم داره میگه خودم براش تاکسی گرفتم نع تاکسی بود😐ازون وقت دیگه سوار تاکسی نشدم و به شوهرمم گفتم جالب بودکه جوابی نداشت واقعا بهم برخورد

به نظر من که دوست دارن و خیلی نگرانتن.

عزیزم بخدا این نیست 

اصلا خواهر شوهرم از وقتی ازدواج کرده میگه اگه بمیرم نمیذاره سوار آژانس بشم اصلا عجیبه برام واقعا مگه آژانس چه مشکلی داره 

خوب  زنگ‌بزنی بیان دنبالت که بهتر از اژانسه.خوب  احتم0الا دوس ندارن با ی عریبه  بیای بری هر جقدم اژانس باشه اسمش ی  مکان خصوصیو شخصی اژانس همه مدل هم کار میکنه توش. درک کن.وقتی میان دنبالت  چرا نمیخوای با اونا بیای؟

برام دعا کنین
عزیزم بخدا این نیست  اصلا خواهر شوهرم از وقتی ازدواج کرده میگه اگه بمیرم نمیذاره سوار آژانس بش ...

من بعضی وقتا تو خبرای حوادث شنیدم که زورگیری و تجاوز و این جور چیزا اتفاق افتاده

خطریه. خدای نکرده اگر ی بار اتفاق بیفته و زبونم لال بلایی سرت بیاد که خیلی بده.

حرف گوش کن دختر

2706