2737
2734

واقعا دیگه داره بهم برمیخوره آخه چراااا

هربار میگن باکی اومدی میگم آژانس میگن چرا آژانس یا میگن نمیخواد با آژانس بیای نزدیک بود یا مسگن میگفتی خودمون میومدیم دنبالت بگیم هم عجله داشتیم میگن خوب چرا آژانس دیگه خیلی دارم اذیت میشم خود نامزدم زیاد اینجوری نیست فقط میگه شبا با آژانس نرو جایی اینا کلا حساسن..چیکار کنم؟

اهل زبون درازی هم نیستم وقتی میگن لبخند میزنم و دلیلمو میگم

من از 12 سالگی با اژانس تنهایی میرفتم اینور و اونورررر

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب توضیح نده سوالشونو نشنیده بگیر یا بزن به شوخی بگو پیاده نیومدم و لبخند بزن

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738

چرا باید رو ازانس حساسیت داشته باشن!

خب شماهم همیشه هرجامیری زنگ بزن بگو بیایید ببریدم

چندبار که تکرار بشه خودشون دیگه سکوت میکنن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706