2737
2739
عنوان

تاحالا تو اطرافیانتون دیدید زنی به شوهرش خیانت کرده باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1713 بازدید | 65 پست
حالا با اون طرف ازدواج کرد یا نه

والا همون سال عقد کردن ولی دیگه ازشون خبر ندارم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خدا جوابشو بده ک زندگی برادرتو بچه‌هاشو خراب کرد و رفت💔

خدا کنه اینقدر خوشبخت باشه که هیچ زمان یاد ما نیوفته و نخواد برگرده

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
مگه راه برگشتیم گذاشته؟!؟ی روزی دلش واسه بچه هاش پر میکشه ک دیگه فایده ای نداره

تو زندگی داداشم جایی نداره ولی دیگه نخواد بچه ها بیاد و باز بهمشون بریزه نگرانی من فقط بچه هاس

2738
ایشالا ک دیگه سرو کلش پیدا نشه عزیزم

انشالله 🧡🧡🧡

چه شانس دارن این ع ف ر ی ت ه  های خ ر ا ب 😒😒😒😒  چه مرد های خوبی گیرشون  اومده

مگه مردای خائن زناشون فرشته نیستن، کار خداست همیشه همینطوریه

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
چقد مهربونی ک اینجوری براش دعا کردی

از مهربونی نیست بهر حال اونم ادمه و حق داره عاشق باشه فقط کاش با ابروی ما بازی نمیکرد

2706