2733
2734
عنوان

تاحالا تو اطرافیانتون دیدید زنی به شوهرش خیانت کرده باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 65 پست

چه شانس دارن این ع ف ر ی ت ه  های خ ر ا ب 😒😒😒😒  چه مرد های خوبی گیرشون  اومده

من همه تونو میشناسم ۵سال میام نی نی سایت ولی کاربر خاموش بودم با بیشترتون شادی کردم  گریه کردم خندیدم غصه خوردم حرص خوردم😏  یه کاربری ام زدم ولی با یه خانوم بی تربیت دعوام افتاد با غرور خودمو تعلیق کردم😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لعنتی های  خ ی ا ب و ن ی 

من همه تونو میشناسم ۵سال میام نی نی سایت ولی کاربر خاموش بودم با بیشترتون شادی کردم  گریه کردم خندیدم غصه خوردم حرص خوردم😏  یه کاربری ام زدم ولی با یه خانوم بی تربیت دعوام افتاد با غرور خودمو تعلیق کردم😏
خودم با چشم ندیدم ولی شنیدم

ظاهراً دوتا رفتن مشاور الان زندگیشون خوبه

یکی از خواهرهام تو دادگستریه بعد میگه از هر ده مورد که میان چهار پنج تاش زن هستن خیلیا میبخشن

تو روایات و کتب دینی هم خیلی خوندم

2728
بعدش ؟

اینا فامیل بودن زن و شوهر دوتا بچه بزرگم داشتن با یه نوزاد.شوهره خیلی سال بود داشت خیانت میکرد نگاهشم خیلی هیز بود .

نگو این وسطه زنه که خاله شوهرمه برای خودش دوست پسر میگیره.پسره خونه بود .شوهرش هم با بچه ها خونه برادرش که قرار نبوده شب بره خونه .ولی پا میشن برادره میرسونتشون خونه میرن بالا میبینن دوست پسره تو حمومه 

دعوا و کتک کاری میشه و کلانتری میاد .شوهره بهونه میکنه که این نوزاده اصلا مال من نیست .دادگاه ژنتیک میرن معلوم میشه مال شوهر هست .ولی دیگه تو کل فامیل چو میفته که شوهره پاک و مطهره و زنش خرابه و طلاق میده .مهریم هم کلا 14 تا سکه بود . میده .

الان زنه یه خونه اجاره کرده دوست پسره هم تازه روی خودشو نشون داد میگه نمیگیرمت تازه دست بزنم داره.

هم مرده خیانت کرد هم زنه ولی فقط ابرو زنه رفت

البته پارسال تابستون شبکه دو ی برنامه بود به اسم راه های نرفته و درباره چالش هایی که زوجین در طول زندگی ممکنه باهاشون مواجه شن ( اعتیاد ، دخالت خانواده ، طلاق عاطفی و ... )

بعد چند قسمتش درباره خیانت بود ... سه تا مرد که خیانت کرده بودن و سه تا زن خیانت کرده بودن رو همراه همسرشان آورده بودن گفتن با مشاوره و .... زندگی رو دوباره ساختن و راضی بودن البته بجز یکیشون که زنش جدا شد

اینا فامیل بودن زن و شوهر دوتا بچه بزرگم داشتن با یه نوزاد.شوهره خیلی سال بود داشت خیانت میکرد نگاهش ...

ای بابا واقعا راسته که میگن گناه وقتی گناهه که ی زن اونو انجام بده

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
تو این مدت برادرت نفهمید؟

والا همش بیرون بود بچه ها رو هم میذاشت پیش ما . به ذهنمونم نمیزد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740
تو ۸ سال برادرتون متوجه نشد؟ رابطشون درچ حد بوده؟

تا اخرین مرحله خیانت جنسی هم داشت

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
چقدر واسه برادرت سخت بود فهمید😢خدا نصیب نکنه همچین کثافتایی رو

والا عمل بازقلبم داشت همه نگران بودن قشنگ یک‌ماه خونه نیومد بچه هاش داغون شدن چون مادره سرقرارم بچه ها رو میبرد کلی بدبختی کشیدیم

خدا لعنتش کنه مگه از ذهن بچه‌ها پاک میشه...

یکسال مشاور و رونپزشک رفتن ازش در حد مرگ متنفرن

2706