2737
2734
عنوان

کدومتون اخلاقتون مث جاری منه

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 52 پست

چه خوووبه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه کاملا غریبه اون یکی جاریم که دختر خالشونه الان سه ساله قهره

خیلی خانومه جاریت 

خیلی خوشم اومد 

من نه نازک نارنجیه لوسم 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
ای جان منم اصلا به روخودم نمیارم میگن خوبی بدی کجی راستی😂😂😂 کار خودمو میکنم مثلا باهام سرسنگین ...

پس مث جاری منی

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2731

من مدل رفتاریم دقیقا غیر تدافعی هست ..دلیلش فقط شغلمه ..از بس با آدم عوضی دست و پنجه نرم کردم فهمیدم حرص بخورم خودم اذیت میشم ..بنابراین سکوت میکنم گرچه گاهی طرف مقابل پررو میشه..ولی آرامش روانم مهم تره

نه بابا من شخصا تا سه ماه باد میکنم همشم به شوهرم میگم خواهرت فلان کرد تا شیش ماهم خونشون نمیرم نه این که بگم چون خواهر شوهره نه اگه مامانمم این رفتارو باهام بوکونه بهم برمیخوره خونشون نمیرم همشم به شوهرم و بابام داداشم میگم مامانم فلان کرد....

لطفا از ته قلب های پاکتون برام دعا کنید دوقلو باردار بشم 😔🥺♥️
خیلی خانومه جاریت  خیلی خوشم اومد  من نه نازک نارنجیه لوسم

من بادبادیم سریع بااااااد نی کنم 

2738
من بادبادیم سریع بااااااد نی کنم 

😂😂😂😂😂

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
نمیدونم چرایجوری داستان گفتی اصن مشخص نبود سرته نداشت

دوباره بخون جان خودت حال توضیح بیشتر ندارم

به این میگن ادب کردن خواهر شوهر به طور نامحسوس

از بس اینجوری بوده خیلی روحرفش حساب می کنن براهمه چی نظرشو می پرسن

2706