2737
2734
عنوان

کدومتون اخلاقتون مث جاری منه

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید بخاطر ثواب نظری میاد کمک

نه کلا مدلشه همیشه دست به کمکه قهر نمی کنه بدش بیاد به روت نمیاره من نمتونم مث اون باشم

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2728

شوهرم انروز میگفت من اخلاقتو خیلی دوست دارم مادرم هر برخوردی میکنه تو اثلا جدی نمیگیری...اولا بخاطر اینکه دلس نشکنه...دوم بخاطر اینکه عصبانیت زود گذره آدما ب اشتباهشون می میبرن.سوم هم همسرم رو دوست دارم...

2740
میدونی چرا چون منم مث جاری توم تقریبا ولی خب چ فایده بااین رفتاراشو بدترمیشن اینا

منم میگم نکنع پرتوقع بشن مثلا بگن ما هرچی می گیم شما فقط بخندین 

شوهرم انروز میگفت من اخلاقتو خیلی دوست دارم مادرم هر برخوردی میکنه تو اثلا جدی نمیگیری...اولا بخاطر ...

آفرییین عصبانیت واقعا مث آتیشههمه چیو می سوزونه

مامانم این طوریه ولی این اخلاقش رو مخ منه😁

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
منم میگم نکنع پرتوقع بشن مثلا بگن ما هرچی می گیم شما فقط بخندین 

اره عزیزم این روزاباسکوت و لبخندباعث پرتوقع شدن طرفای مقابلمون میشه و پروشدن بیشترشون زمانع عوض شده خاهری

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
آی آی آی بلا

خب چاره چیه😂😂 بخوان نخوان پسرشون منو گرفته منم بخوام نخوام هستن پس بهتره چشامونو ببندیم و کنار بیایم😥😥😥

اندر دل من درون و بیرون همه اوست❤اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست❤