2733
2734
عنوان

میشه یه حس ششم قوی بیاد لطفا؟

54 بازدید | 18 پست

میشه بگید حستون میگه اون خانومه از اقوام که باهم قهریم میاد برا آشتی یا نه؟خودش دوستداره آشتی کنیم یا نه؟

وَ خدایی که به شدت کافیست🌼❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانمه از اقوام‌الان داره فحش نثارت میکنه و قصد خودش بیاد اشتی کنه نداره خودت باید بری اگه دلت براش تنگ شده 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
نه_بله

عزیزم حستون میگه عشقم الان دلتنگم شده یا نه؟اخه تا روزی که سرکاره حق گوشی گرفتن دست ندارن😔الان دلتنگم شده یا نه؟چقدر دوسم داره؟

2738
عزیزم حستون میگه عشقم الان دلتنگم شده یا نه؟اخه تا روزی که سرکاره حق گوشی گرفتن دست ندارن😔الان دلتن ...

نه ، عزیزم دوست داشتن قابل اندازه گیری نیست که بگم چقدر

اندر دل من درون و بیرون همه اوست❤اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست❤
نه منتظرش نباش

این آدم میتونه به من کمک کنه میتونه درست راهنماییم کنه چرا نیومد الان؟

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
😂😂 حالا ناراحت نباش شاید دلتنگ باشه کسی چ میدونه!

هست بابا ناراحت نیستم😁

تازه رفته همیشه تو روزای کار چندبار مرخصی میگیره که فقط باهام حرف بزنه یا صدام بشنوه ولی الان چندروزه رفته هیچکس ازش خبرنداره

2706