2737
2734

من انقد از ماه هشت ب بعد میرفتم دستشویی وگشنم میشد ک هر ی ساعت ی بار بلند میشدم میرفتم چیزی میخورم میرفتم دستشویی میومدم ی شما دیگ میخوابیدم 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته ۳۱ ام خوابیده پهلو به پهلو میشم ولی واقعا سخت شده

.

نشستنم سخته😢من کل استخونام خشک میشن و دردناک وقتی میخوام بشینم نمیتونم یکی باید کمکم کنه یا به سختی بلند بشم 

🙏اللَّهُمَ صَلَّی عَلیٰ مُحمَّد وَآل مُحمَّد 🙏
2728
بعد هفته سی حواستون به حرکتهای جنین بیشتر بشه.نمک رو حذف کنین.اگه ورم و افزایش وزن داشتین به پزشک بگ ...

الهی بگردم عزیزم من خودم یه هفته پیش به خاطر فشار بالا بستری شدم خدا خودش برات جبران کنه گلم

واقعا خدا به دادمون برسه منم از پهلوی راست حس میکنم فلج میشم تو خواب از درد بیدار میشم میرم پهلو چپ ...

مثل من. من پاهام درد می‌کنه شبا حس میکنم از اضافه وزن هست.بشدت سنگین شدم بعد یک هفته میرم ماه هشتم.ارزششو داره انشا ٕ الله بسلامتی زایمان میکنیم

پسر گلم  خوش اومدی به زندگیمون الهی خودم فدات بشم😍
2738
سختمه بلندشم همونجوری خوابیده یا شوهرمو میگیرم اینوری میشم یا گوشه تختو میگیرم اونوری میشم🤦

اَی خِدااااا😂😂 منم همینم دقیقا مخصوصا گوشه تخت خیلی به کارم میاد😂

عزیزم سعی کن اول بشینی بعد 

چون اگ خابیده پهلو ب پهلو بشی امکان اینکه بند ناف بپیچه دور گردن جنین و خدایی نکرده اتفاقی براش بیوفته زیادع 

من الان ۲۳ هفتمه ولی اول میشینم بعد ..چون واقفن میترسم 

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

منم خوابیده پهلو ب پهلو میشم . بلند شدن و نشستن برام سخته . ن به خاطر اینگه خوابم میپره. کلا تو بلند شون مشکل دارم و بهم بیشتر فشار مباد

شکممو با دست میگیرم و پهلو ب پهلو میشم

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
اجازه هست یه سوال بپرسم

ارع

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
2706