2737
2734
من انقد از ماه هشت ب بعد میرفتم دستشویی وگشنم میشد ک هر ی ساعت ی بار بلند میشدم میرفتم چیزی میخورم م ...

من که تا صبح ده بار میرم دسشویی دیشب شوهرم میگف باید یه تشک برات جلو دسشویی پهن کنم انقد جابه جا نشی🤦‍♀️😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوماورم دست و صورت خیلللللی خطرناکه

چرا

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
2731
من چندماه پیش سقط کردم الان تواقدامم امروزموعدم بودنشدم چندروزه درددارم امکان داره باردارباشم؟

ب احتمال زیاد 

فردا صب ی بیبی بزن 

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
. نشستنم سخته😢من کل استخونام خشک میشن و دردناک وقتی میخوام بشینم نمیتونم یکی باید کمکم کنه یا به س ...

منم استخونای لگنم و پهلوم کلا خشک میشه و دردناک ،خدا این آخریارو خودش کمکمون کنه سبک رد شه بره

2738

بچه ها من موقع پهلو ب پهلو شون یا صبحا وقتی میخوام بلند شم گشاله های رونتم درد میگیره و استخونام تف تق صدا میده

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
مامانم میگفت خطرناکه و بند ناف میپیچه دور بچه و اینحرفا باید حتما بشینی بعد ک از دکتررپرسیدم گفت چر ...

آره خواهر منم خوابیده جابه جا میشد هیچ اتفاقی نیوفتاد ولی خب فشار و تنگی نفس موقع جابه جایی هست دیگه بیشتر خود آدم اذیت میشه

ورم که نداری؟

نه اصلا.اما شبا که می‌خوابم از کمر به پایین فلج میشم بحدی پاهام درد می‌کنه ناله میکنم.به دکتر گفتم گفت شاید کلسیم بدنت کمه یا روماتیسم داری. قرص هامو هم میخورم نمی‌دونم دیگه چیکار کنم

پسر گلم  خوش اومدی به زندگیمون الهی خودم فدات بشم😍
بند ناف معلوم میشه توسونو که چرخیده دور گردن یانه؟

بند ناف معمولا انقدر بلند نیس ک بپیچه اگرم بپیچه انقدر لیزه ک سفت نمیشه .بعضی بچها ک به دنیا میان بند ناف پیچیدس دور گردن و هیچ مشکلیم پیش نمیاد .

مثل من. من پاهام درد می‌کنه شبا حس میکنم از اضافه وزن هست.بشدت سنگین شدم بعد یک هفته میرم ماه هشتم.ا ...

آره مامان منم میگه به دنیا که بیاد یه بار برات بخنده همه سختیارو فراموش میکنی و خستگیت در میره

انشالله عزیزم

2706