2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اینجوریم کم کم میخوام مثل خودشون بشم ولی نمیتونم. 

من همین جورم اما نمیدونم چه طور رفتار کنم

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
2728

ببین خود ساده رو به آدمی میگن که هیچی نمی دونه زیادی خوش بین و مثبته و فک میکنه همه خوبن با همه هم زود گرم نیگیره و بله خوب نیست

صاف و ساده معمولا تعریفه یعنی برعکس با هیچکس کار نداره آدم باخداییه حروم خور و دزد نیست و گاها رک ولی احمق لزوما نیست صادقه

این خودمنم ازهمه ضربه خوردم 

مثل خودم😔

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
2738

خودم!انقدر ساده و احمقم ک سریع دلم نرم میشه 

چون خودم اهل دروغ نیستم فکر میکنم بقیه هم همه ی حرفاشون راسته!

برای بقیه جونمم میدم و از جون مایه میزارم اما وقت جبران ک میرسه..

انقدر احمقم که حتی طرفم بهم بدی میکنه و دلمومیشکنه دلم نمیاد دلشوبشکنم و جواب بدیاشوبدم

هیچ وقت خودمو در نظر نمیگیرم همیشه فکر بقیه ام 

و هزارتا خصلت اینجوری دیگه 

هرچنداین خصلت های من دیگه از سادگی گذشته حماقته!

ببین خود ساده رو به آدمی میگن که هیچی نمی دونه زیادی خوش بین و مثبته و فک میکنه همه خوبن با همه هم ز ...

به من خیلیا میگن صاف و ساده ای 

اصن خوشم نمیاد😑

درخواست دوستی ندید❌

زود باور

كسايي كه خوب و بد رو تشخيص نميدن

كسايي كه اجازه توهين ب خودشون رو ميدن

و...

سادگي هميشه ب معني مريم مقدس نيست عزيز

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من همین جورم اما نمیدونم چه طور رفتار کنم

من خیلی حرفا می‌شنوم ميندازم پشت گوش ولی عذاب وجدان و خودخوری خیلی دارم. همه بهم میگن بی زبون خیلیم ضربه خوردم اینجوری خیلی بده. در صورتی ک اگه بخوام بد بشم و جوابشون و بدم راحته ولی دلم نمیاد کسی و ناراحت کنم. 

به نظرم با همه نمیشه بی شیله پیله بود اول باید طرفت را بسنجی.چون ادم های ساده زود ضربه میخورند و احساس شکست میکنن 

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
به من خیلیا میگن صاف و ساده ای  اصن خوشم نمیاد😑

باید روی خودت کار کنی

بری مشاوره ببینی چی در کودکی بوده که الان باعث شده زود اعتماد کنی خوش باور باشی

توسعه ی فردی و ساختن یه شخصیت نرمال خیلی طول می‌کشه و نیاز به تلاش داره

2706