2737
2739
عنوان

خدا ،دوباره‌دخترم داد بهم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدای من😐😐😐😐😐😐😐😐😐

حال عمومیش خوبه؟

بازی میکنه؟

جست و خیز میکنه؟

بیحال نیست؟

تهوع نداره؟

اشتهاش مثل قبله؟

خونریزی از دماغ نداشت؟

اگر خدایی نکرده هر کدوم از این مشکلات رو داشت حتماااااااااااا ببر از سرش عکس بگیرن

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
نه خیلی😂😂😂

😟😟😟

بخاطر همین فیلمم نمیتونم درجوار خانواده ببینم گریه داشته باشه سریع اشکم درمیاد خجالت میکشم

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️

اصلا نمیتونمکآرون بشم،تمام شیشه ها مثه شمشیر،اگه میرفت‌توسرش یا شکممش،،دااااد میزد مامان کمکم‌کن،واتتای خدا واسهوهیچ مادری نیاره

💖لااله الاالله توکلت علی الله💖
2740

درکت میکنم‌دوبار تجربه اش کردم‌.یه بار پسرم ساعت ایستاده رو انداخت روی سرش.رفتیم دکتر و عکس گرفتیم دفعه دوم هم آینه ی دراورم رو انداخت روی خودش

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
اصلا نمیتونمکآرون بشم،تمام شیشه ها مثه شمشیر،اگه میرفت‌توسرش یا شکممش،،دااااد میزد مامان کمکم‌کن،وات ...

برو یه آب قند بخور به دخترت بده آروم باش خداروشکر که چیزی نشده.‌من اونروز اون اتفاق افتاد سریع اینترنتی به محک پول واریز کردم بعنوان صدقه. تو هم هر جور خودت صلاح میدونی و اعتقاد داری قلبت رو آروم کن. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706