2733
2739
عنوان

خدا ،دوباره‌دخترم داد بهم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 57 پست
اصلا نمیتونمکآرون بشم،تمام شیشه ها مثه شمشیر،اگه میرفت‌توسرش یا شکممش،،دااااد میزد مامان کمکم‌کن،وات ...

خدا رحم کرد عزیزم...

الهی بمیرم من... دخترمن حتی نمیتونه بگه مامان کمکم کن  

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا؟؟کوجیکه؟؟

نه.چهارسالشه.نمیتونه خوب حرف بزنه بیش فعاله  

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2728

خدارحم کرده. من اسفند پارسال پسرم درب بطری نوشابه رو تو دهنش کرده. بود رفته بود گیر کرده بود ته کامش خیل صحنه بدی بود برعکسش کردم اینقد پشتش ضربه زدم تا افتاد بیرون هیچکس باور نمیکنه این اتفاق افتاده آخه میگن چطور تونستی اینکارو انجام بدی. 

سلام مانترای عزیز کم پیدایی گفتم احوالتون بپرسم.

سلام گلم. مشغول بچه داری. میام در روز .وقتی خواب باشن دوسه باری سر میزنم در حد ۵ دقیقه🌷🌷

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ای جانم سلامت و موفق باشین.

همچنین عزیزم💚💙💜💛

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
اصلا نمیتونمکآرون بشم،تمام شیشه ها مثه شمشیر،اگه میرفت‌توسرش یا شکممش،،دااااد میزد مامان کمکم‌کن،وات ...

خدای من😞

چی کشیدی

خدا خیلی رحم کرده

صدقه زیاد بده

من هفته پیش دخترم توی دستشویی بود رفتم حوله اش رو بیارم یهو آب رو باز کرد شلنگ از جاش پرید و آب با فشار میپاشید اینور اونور دخترم هم جیغ میکشید😐

فک کن یه صدایی مثل شلاق و آب با فشار که می‌پاشید به سیفون و سقف و جیغ های دخترم که میگفت مامانا مامانا😞

خدای من شاهد من تا اومدم از اتاق خودم رو برسونم به دستشویی شاید کلا ۲۰ قدم بود اما این ۲۰ قدم رو کردم یک قد پرواز کردم سمت دستشویی قلبم توی دهنم میزد😞

وقتی رسیدم و این صحنه رو دیدم قیافه ام اینجوری شد😐😐😐😐😐😐😐😐

بچه ها چقدر شیطونن خدا حفظشون کنه الهی

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
خانما چرا عکس نمیشه گذاشت؟؟

باید اپلود کنی باید بری توی سایت آپلود بزنی 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏