2737
2739
عنوان

عاقااا این چرا انقدررر خوشگله+عکس😫😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 10176 بازدید | 286 پست
در ضمن قدش بلنده ولی اندامش زیاد جالب و زنونه نیست شونه هاش مردونه است

نمیدونم ک ولی بنظر من اندامشم تکه 

من تو هیچکسی ندیدم همچین اندامیو

ماه قلبم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا خیلی زیباتر بود

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
عاشق من؟   چرا؟    

عاشق حرف زدنت

عاشق اخلاقت

کلا عاشق همه چیت شدم🙁❤💋

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2742
خوشگله ولی فاتحه خودشو خونده ک با اون عمل زاویه سازی خودشم لاغر کرده 

من انقدررر حرص خووردمم 

خیلی دیونس صورت به اون خوشگلیو چرا باید ادم دستکاری کنه

ماه قلبم❤
2740
هانده وقتی تازه معروف شده بود خیلییی خوشگل و جذاب بود الان بد شده بیش از حد لاغر کرده عملهای دیگه هم ...

اره دقیقا الان انگار سنش رفته بالا ولی بازم خوشگله 

ماه قلبم❤

قبلا ک صورتش تپل تربودخشگل بود الان صورتش لاغرشده زشت شده

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

خوشگل هست. الان رفتم دیدم.

ولی بی نقص هم نیست.

پیشونی اش کوتاهه...

صورتش زیادی درشته...

گونه و لپ و صورتش، در نگاه اول دیده میشه تا چشماش و این کمی با زیباییِ بی نقص فاصله داره... من چهره هایی که اول چشم و ابرو توشون به چشم میاد بیشتر دوست دارم.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
بخدا خیلیا گفتن شبیه منه یا یکی از اشتاهامون  ولی جذابیتی ک چهره این داره من تو هیچکس ندیدم

عزیزم تو وجودت زیباست تو در عشق دیدن بی همتاس

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2706