2737
2739
عنوان

عاقااا این چرا انقدررر خوشگله+عکس😫😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 10165 بازدید | 286 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هانده ارچلو میگمممم  اپلود نمیشه تو سایتم رفتم عکس بزارم نشد  لعنتیه جذااااب😭😭😭

فک کردم پروفمو میگی😂😂😂

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728
حالا یکی نبود به خودش بگه مردک تو برو دماغ خودت درست کن انگار لوله ها تفنگه😐 😁

خدایی موراتم جذابه 

خیلی با هانده بهم میومدن

ولی هانده جذاب تره

ماه قلبم❤

هانده که اصن یه چیز دیگس 

مخصوصا از وقتی ک لاغر کرده 

عالی شده

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2740
بزار 😭

https://uupload.ir/files/m81a_screenshot_۲۰۲۱۰۱۱۷-۱۵۴۸۲۷_gallery.jpg😐
😐

😐😐مال نوجونیشه البته😂
ما خودمونم رومون نمیشه عکس دو سال پیشمونو ببینیم😶
😂
عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
من انقدررر حرص خووردمم  خیلی دیونس صورت به اون خوشگلیو چرا باید ادم دستکاری کنه

اره چون واقعا نازه

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
هانده ارچل ک قیافه ش با نمک معمولیه بنظرم خوشگل نیس زیاد چقد همه شلوغش میکنن😦

وای خدا دقیقا😑😑😑تو فکر کن مامان من تعریفش از ادمای زشت هم  اینجوریه ک میگه طرف خیلی خوشگله بابا.

بعد یبار هانده رو تو تلویزیون بهش نشون دادم گفتم خوشگله این دختره؟

قیافش اینجوری😐شد گفت نه کجاش خوشگله😒

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
پروفت کیه 😑من چرا نمیشناسم

آنا د آرماس 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706