2737
2739
عنوان

عاقااا این چرا انقدررر خوشگله+عکس😫😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 10165 بازدید | 286 پست
عاشق حرف زدنت عاشق اخلاقت کلا عاشق همه چیت شدم🙁❤💋

لطف داری عزیزدلم شما به افتخار بحث ندادین فکر میکنم یا من دقت نکردم در هر صورت خوشبختم از اشناییتون

خوشحال میشم دوست جدید پیدا کنم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هانده ارچلو میگمممم  اپلود نمیشه تو سایتم رفتم عکس بزارم نشد  لعنتیه جذااااب😭😭😭

هانده عششششقه منه😍
😍😍😍همه فیلماشو دیدم انواع عکساشم دارم ولی هر وقت عکس تازش میبینم بازم ذوق میکنم😐
😂😍

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
وای خدایی موهاش خیلی پره

وا تو فیلم که من دیدم پر نبود

معمولی بود

میشه واسه رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی مهربونم؟💙آخه دعای شما مهربونا همیشه میگیره💎😃🙂اگه به قرآن اعتقاد ندارین بزنین روی این متن
خوشگل هست. الان رفتم دیدم. ولی بی نقص هم نیست. پیشونی اش کوتاهه... صورتش زیادی درشته... گونه و ل ...

سلیقه ه متفاوته 

ولی من تا این سن هیچکس انقدر به دلم نشسته بود 

فیلماشو ببینی خیلی ازش خوشت میاد

ماه قلبم❤
2740
من اصلا فیلماشو ندیدم فقط عکسشو دیدم ب هیکلش توجه نکردم

اندامش مث سیبه بالاتنه پر پایین باریک

البته الان دیدم ورزش میکنه و داره رو هیکلش کار میکنه معلومه

هانده که جدیدا کلی عمل کرده تو اینستا دیدم قیافش عوض شده،  بنظر من قیافه قبلیش قشنگتر بود

نه عمل نکرده رژیم گرفته،قبلا تو پر بود الان لاغر کرده،،اونم بخاطر حرف اون مردک مورات که همبازیش بود تو سریال عشق حرف حالیش نیست بش گفته بود صورتت چاقه😬
😏

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
قبلا ک صورتش تپل تربودخشگل بود الان صورتش لاغرشده زشت شده

به زنداییم نشونش دادم گفتم ببین خودشو عمل کرده گفت ادم ک بیش از حد خوشگل باشه از خودش درمیاد😐😐

ماه قلبم❤