2733
2739
عنوان

دخترم مو میخوره 😷😷چکارش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 128 پست
چقد سوالاتت عجیبن خوب‌میریزه زمین کجا باید بریزه ؟؟سرم خالیه موهامم بازن دراز بکشم یا کلن بخوام مثلا ...

یعنی شما مادری و الگوی بچت الان مادر بچتون موهاش میریزه زمین و موهاشو میبنده بعد بازم توقع داری بچت بهت احترام بزاره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واس ریزشتم شامپو اویدرم بزن مال من باهمین خوب شد عالیه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2731

یه جوری تعجب کردین انگار تا حالا ندیدین موی کسی بریزه

جهت اطلاع به طور متوسط روزانه ممکنه تا 100 تار مو بریزه

خب میریزه زمین دیگه پس کجا میریزه 

البته شاید موهای شما هوشمنده میره تو سطل آشغال خودش😑

نور خواهی مستعد نور شو.... 
یعنی شما مادری و الگوی بچت الان مادر بچتون موهاش میریزه زمین و موهاشو میبنده بعد بازم توقع داری بچت ...

عزیزم سر صبحی چیزی زدی ؟؟فک کنم جنسش خوب نبوده قاط زدی دم در خروجی ازاون طرفه👈👈👈👈👈

یعنی شما مادری و الگوی بچت الان مادر بچتون موهاش میریزه زمین و موهاشو میبنده بعد بازم توقع داری بچت ...

میشه دقیقا بگی چته ؟؟؟

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2738
بابا به شما چه ربطی داره موهاش میریزه زمین داره میگه بنده ی خدا ریزش دارم منم یه مدت داشتم هرجی جمع ...

مگه نمیگن مادرا قداست دارن یعنی مادری ک نماد قداست و لطافت و عاطفس موهاش میریزه رو زمین؟

مگه نمیگن مادرا قداست دارن یعنی مادری ک نماد قداست و لطافت و عاطفس موهاش میریزه رو زمین؟

برو بابا نه هوشمند میریزه تو سطل خودش خودتو گرفتی سرصبی؟

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
عزیزم سر صبحی چیزی زدی ؟؟فک کنم جنسش خوب نبوده قاط زدی دم در خروجی ازاون طرفه👈👈👈👈👈

مگه نمیگن مادرا قداست دارن یعنی موجودی ک قداست داره موهاش میریزه زمین و بچش هم میبینع؟

2706