2737
2739
عنوان

پدرشوهر و مادرشوهرم بفهمن رستوران غذا خوردیم دیوانه میشن..

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 45 پست

والا مادر شوعر منم احلاقش اینه که وقتی ما میریم کدو و بادمجون ابپز میده به خوردمون.جونش در میاد یه نیمرو درست کنه چون راهشم دوره ما میریم که بمونیم.البته برا خودشون اینطوری نیستن.ولی ما چون شهر دوریم نمیتونه دخالت کنه.میخواد ها نمیتونه😂😂😂😂

والا مادر شوعر منم احلاقش اینه که وقتی ما میریم کدو و بادمجون ابپز میده به خوردمون.جونش در میاد یه ن ...

میبینی توروخدا...من میدونم اینا رستوران هم میرن ولی مخفی میکنن که مبادا عروس هم بره رستوران جیب پسرمو خالی کنه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار شزیکی اینطوره مام یا جاری   مادرشوهر شریکیم سه تایی هیچکی هیچیشو نمیگه مثلا اونا بمن مبگ ...

وای اره.....عین من هستی که تو هم...

منم مادرشوهرم بفهمه مثلا پارچه گرفتم حالش گرفته میشه

2728
کار شزیکی اینطوره مام یا جاری   مادرشوهر شریکیم سه تایی هیچکی هیچیشو نمیگه مثلا اونا بمن مبگ ...

کاش شوهرم مستقل بود...

از قدیم گفتن زنت شریکی باشه ولی مالت نه

من ۱۶ ساله ازدواج کردم مادر شوهرم سر جمع شاید ده بار برای ما غذا درست کرده بقیه اش همش از بیرون میگیرند،بنده خداها تازه خوشحال میشن من یه چیزی بگیرم،شما هم لازم نیست بهشون بگی ،اگرم فهمیدن حق به جانب باش چون کاراشتباهی نکردی همش بگو چه چیزای پیش پا افتاده ای رو گنده میکنید

2738
قربون مادرشوهر خودم برم که عشق خرید و ریخت و پاشه.چه واسه خودش چه بچه ها و عروسا.یعنی ما جایی میریم ...

.مادر شوهر منم همینطوره کافیه بفهمه طلا خریدم یابرا خونه چیزی خریدم صد برابر من ذوق میکنه

وای اره.....عین من هستی که تو هم... منم مادرشوهرم بفهمه مثلا پارچه گرفتم حالش گرفته میشه

پس نگو بهش هییییچیییییییی

من میخوام‌طلا بخرم  بگم‌مامانم عیدونه اورده برام الکی😅

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
2706