2737
2734
عنوان

پدرشوهر و مادرشوهرم بفهمن رستوران غذا خوردیم دیوانه میشن..

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 45 پست

عنوانت رو دیدم فک کردم به خاطر کرونا ناراحت میشن چون مامان بابای خودم خیلی رعایت میکنن از وقتی کرونا اومده پامو تو رستوران نذاشتم 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم با پدرش توی مغازه کارمیکنه

شما خودت پسر داری و مادرشوهر میشی پس یکجوری رفتارنکن که عروس شما صدبرابر حرفهای بدتر پشت سرشما بزنه.

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
2728

اگه یکم دیگه بیشتر بیام نی نی سایت موجودات فرازمینی رو هم همینجا میبینم🥴🥺

تموم شدن رابطه تو جایی که اصلا انتظارشو نداری مث پروژه‌ایه که ساعتها روش زحمت کشیدی و قبلِ سیو کردن برق میره

واقعا راسته ک میگن

قربون برم خدارو ی بوم و دو هوارو این ور بوم گرمارو اونور بوم سرما رو....

همشون همینن ی زمان دعوا داشتن با ما ک چرا اینستا داری و عکس چشماتو گذاشتی و فلان حتی جاریمم میگف الان جاریم عکس خودشون کامل میزاره و مادرشوهرم میگ چرا اینستا نداریعکساتونو بزارید لایک بخورید ما داریما😑😑😑

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

خانواده ی دایی من این شکلی هستن نه تنها خودشون نمیرن هر کی هم میره دور و نزدیک فرقی نداره پشت سرشون کلی حرف میزنن که آی اهل ریخت و پاش هستن و غیره

خسیسن دیگه کاریش نمیشه کرد

عجب 
شوهرم با پدرش توی مغازه کارمیکنه

کار شزیکی اینطوره

مام یا جاری   مادرشوهر شریکیم

سه تایی هیچکی هیچیشو نمیگه

مثلا اونا بمن مبگن  لباسامون از حراجی خریدیم      قیمت پایین میگن اگ بفهمن    بالا خریده یکی دیگ  فک میکنن پول اضافه برداستن از کار

خیلی مزخرفه  ولی اینجوره دیگه

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
2740
واقعا راسته ک میگن قربون برم خدارو ی بوم و دو هوارو این ور بوم گرمارو اونور بوم سرما رو.... همشون ...

عزیزم  pco چیه؟

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید

من ۱۵یا ۱۶سالگیم گوشی مامانم از اون نوکیاهای ساده بود ک مشترک باهم استفاده میکردیم فقطم شماره دوستام بود توش...میگفتن ک ما دوس نداریم دختر گوشی داشته باشه بده...الان دختر ۱۵ساله اش از ۱۱سالگی داره هم واتس اپ داره هم اینستا هم تلگرام همه رو یعنی....من ۲۳سالمه

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
عزیزم  pco چیه؟

تخمدان پلی کیستیک عزیزم

شما خودت پسر داری و مادرشوهر میشی پس یکجوری رفتارنکن که عروس شما صدبرابر حرفهای بدتر پشت سرشما بزنه.

مگه حرف بدی زده؟  منم مسر دارم اگر تو اینکه با همسرش بخواد بره رستوران یه تفریح کوچیک بکنه دخالت کنم و بخوام زهرش کنم پس حقمه هرچی بهم بگن

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
مگه حرف بدی زده؟  منم مسر دارم اگر تو اینکه با همسرش بخواد بره رستوران یه تفریح کوچیک بکنه دخال ...

توی هر تاپیکی یکی مثل اینا پیدا میشه بخدا..

اره بخدا مادرشوهرم زهرمارم میکنه..یه باررستوران بودیم..باباش بهم زنگ زد گفت کجایین گفتم رستوران...تعارف کردم..پاشدن اومدن خوردن پولشم من دادم..مادرشوهرمم کلی قیافه گرفته بود زنیکه ی خسیس ندید بدید...جالبه بهم مفت توی خونه تن ماهی باز کن بخورین.غذای رستوران چیه اخه..دیگه توبه کردم به اینا بگم کجاییم..

2706