2703
2553

خیلی چشم تنگ و پولکی هستن...همیشه مخفی میکنیم..یادمه یه روز فهمیدن کلی اعصابمو خورد کردند..ندید بدید ها....خانواده شوهر شما هم این مدلی اند..البته چیزای خوب برا عروس بده.دخترخودشون میتونه ماتحت دامادشونو جر بده با خرج کردن

مگه خرجتونو میدن ک اینطورن؟ 

نه خدارشکر تا حالا هیچ دخالتی و بدی از خانواده همسرم ندیدم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پدرشوهرم منم خوشش نمیاد

البته جرات نداره کاری کنه فقط هی نصیحت میکنه

منکه مخفی نمیکنم به اون ربطی نداره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

سر مهریه خواهر شوهرم گفتن پونصد تا سر مال من میگفتن چهارده تا منم هفتصدتا تخلیشون کردم

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2714

اره اگه مادرشوهر منم بفهمه خرج اضافی کردیم ترک میخوره پدسگ

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
شوهرم با پدرش توی مغازه کارمیکنه

اوه. مستقل میشد کاش

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706