2733
2734
از شدت تنهایی  هر روز شوهرم سر کاره  هر روز  یه روز هم تعطیل نیست  دیگه این ...

ناشکری نکن شوهرت باز 3ه تومنشو داری هروزم سرکار میره شوهرم من ی روزم سرکار نمیره همیشه خدا بیرون با دوستاش مشروب خوری دارن برو خداتو شکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ان شاءالله که مشکل حل بشه بحق حضرت زهرا سلام الله علیها.

میرم تا از همه دور باشم و پیش حرمش باشم 

و از نو شروع کنم 

بخدا حتی حاضر نیستم مهر بگیرم که بهش فشار بیاد یا واسه ازدواج بعدیش بی خونه ماشین باشه 

ان شاءالله که مشکل حل بشه بحق حضرت زهرا سلام الله علیها.

به نظرتون در برابر بی دانشی اهل رشد نبودن طرز فکر شرایط مالی و کاری حرفی نزنم و فقط زندگیمو بکنم و دنبال اهداف بزرگ نباشم  و بچه دار شم و بی خیال کار و درس بشم ...

خیلی دلم میخواد رشد علمی کنم اشک تو دلم جمع میشه از شوق دونستن

تو یکی از تاپیکهات خوندم. ببینید شما خودتون پیشرفت کنید (البته از نظر من مهمتر ین پیشرفت مادر شد ...

به نظرم انقدر روی بچه دار شدن ایشون تاکید نکنید خواهشا!

ایشون تو اصل تفاهم زن و مرد اشکال براش پیش اومده و از زندگیش ناراضیه بعد یک بچه رو هم وارد کنه که چی بشه؟

صرفا چون سنش بالا داره میره بایددد بچه دار شه؟

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2738
به نظرم انقدر روی بچه دار شدن ایشون تاکید نکنید خواهشا! ایشون تو اصل تفاهم زن و مرد اشکال براش پیش ...

چند بار پیشنهاد رجوع به مشاور رو دادم.

تو پرانتز هم گفتم چون از نظر حقیر مشکلتون بزرگ نیست بچه بیارید.

بله اگر قرار ه جدا بشن بچه نیارند،شما درست میگید.

به نظرتون در برابر بی دانشی اهل رشد نبودن طرز فکر شرایط مالی و کاری حرفی نزنم و فقط زندگیمو بکنم و د ...

به مشاوره متعهد مراجعه کنید

چون ما اینجا همه جوانب نمیدانیم و حرف شوهرتون هم نشنیدیم.

فعلا نظر حقیر این هستش که بچه بیارید ودر کنارش میتونید درس بخونید پیشرفت علمی و یا کاری کنید،البته سخته می کشید.

به مشاوره متعهد مراجعه کنید چون ما اینجا همه جوانب نمیدانیم و حرف شوهرتون هم نشنیدیم. فعلا نظر ...

شما همش میگید بچه 

آخه زندگی ای که اصلا درش احساس همدلی هم فکری جهان بینی یکسان وجود نداره به چه درد میخوره 

وقتی انقدر ساکته که وقتی میخوایم صحبت کنیم فقط من حرف میزنم اون هیچ اصلا موافقت یا مخالفتی هم نمیکنه که بدونم با دیوار نیستم 

آخر سر محکم میزنم تو سرم تا توجه کنه بهم اما میبینم حتی مانع تو سر زدنم نمیشه 

گریه میکنم حتی نمیاد بگه چی شده 

شما همش میگید بچه  آخه زندگی ای که اصلا درش احساس همدلی هم فکری جهان بینی یکسان وجود نداره به ...

بله 

ما از همه جوانب خبر نداریم

چند بارم گفتم، پیش مشاور متعهد  بروید.

بله  ما از همه جوانب خبر نداریم چند بارم گفتم، پیش مشاور متعهد  بروید.

ببینید 

من وقتی میگم باهم صحبت کنیم اصلا این صحبت یه طرفه است نه شوقی نه ذوقی نه انرژی ای نه صحبتی 

هیچی 

2706