2726

اول صبح

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

بگیر بخواب تو رو خدا 

بعد بیدار شو گریه کن 

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

از دیشب بیداری؟؟

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚

گریه کن خب😐

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
اول صبح

از شدت تنهایی 

هر روز شوهرم سر کاره 

هر روز 

یه روز هم تعطیل نیست 

دیگه این زندگی رو نمیخوام 

نه شهادت براش مهمه نه تولد نه ....

همیشه 

اصلا هم همفکر نیستیم 

اصلا هم دنبال تغیسر این شرایط و دنبال کار بهتر نیست اونوقت بهش ۳ تومن میدن اگه همه روزه بره ۴ تومن

منم از دیشب تا همین ی ساعت پیش داشتم زار زار گریه میکردم یهو دیدم صب شده💔

فدای قلب پاکت. التماس دعا مریض کروناییم از بس سرفه کرده دردش زیده براش دعا کن زودتر خوب بشه

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن
از شدت تنهایی  هر روز شوهرم سر کاره  هر روز  یه روز هم تعطیل نیست  دیگه این ...

عزیزم خوب زندگی خرج داره و سخته

باور کن افتان و خیزان برای همه هست 

خدايا تو آني تواني تپاني جهاني تهه استكاني!!
دیشب انقدر گریه کردم حتی یه بار شوهرم نیومد یه دستی سرم بکشه 

عزیزم سعی کن محکم باشی گلم. مردا معمولا از گریه زیاد خانوما خوششون نمیاد به دل نگیر. سعی کن ازش توقع نداشته باشی خیلی جوش نزن برا قلب ضرر داره

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن
عزیزم خوب زندگی خرج داره و سخته باور کن افتان و خیزان برای همه هست 

آخه چرا نباید دنبال تغییر حتی باشه چرا وقتی من زجر کشیدم یه روز تفریح نداریم 

چرا ....

اصلا دانش نداره اصلا بلد نیست خیلی چیزها رو 

2706